• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: Casa Bella
  • Data:

Casa Bella-gražieji šviesios klasikos namai, pušų prieglobstyje, Kaune.

Interjero dizainerė – Kristina Grybaitė

Fotografas – Vytis Nakutis

Džiaugiuosi, kad šiuo interjeru susidomejo TV3 rodoma  laida”Laikas keistis”!!!

Laidos kartojimą rasite (nr.6)

http://www.tv3play.lt/programos/laikas-keistis/459383?autostart=true

Šviesios klasikos namai „Casa Bella“ –tai jaukumo ir elegancijos pavyzdys interjere. Visos jame esančios datalės kruopščiai apgalvotos,  suderintos, spalvos šviesios, pastelinės. Dekoratyvus  čia ne tik baldai, šviestuvai, bet ir buitinė technika, ir maišytuvai net durų rankenos.

Klasikinio interjero stilius kilo iš senovės graikų ir romėnų kultūrų. Šis stilius pasižymi tvarka, balansu ir idealia harmonija.

Klasikinio interjero namuose apšvietimui dažniausiai naudojami krištoliniai šviestuvai – sietynai bei raštais dekoruoti toršerai. Dekorui neretai naudojami senųjų meistrų tapybos ar grafikos darbai, fajanso ar porceliano indai, iš tolimųjų kraštų atsivežti kilimai. Svetainę puošia Euroluce šviestuvai (Sirio) atsiskleidžiantys  itališką klasiką ir prabangą. Kur naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir išskirtinis dėmesys skiriamas detalėms ir proporcijoms. Šie šviestuvai dekoruoti Swarovski Strass elementais, rėmas pagamintas iš žalvario ir komplektuojamas su auksiniais šampaninės spalvos gaubteliais.

Vonios kambariai vis labiau tolsta nuo paprastų sanitarinių mazgų-kasdien ten praleidžiame mažiausiai pusvalandį ar valandą, todel ir čia norisi jaukios ir savitos aplinkos. Jaukią nuotaika čia kuria tapetų raštą turinčios plytelės kurias naudojome tik ten kur reikia ir tiek kiek reikia. Prie vienos sienos įkomponuota stilinga vonios spintelė su dviem praustuvais puošia visą patalpą.Pagrindinis akcentas-tai vonios veidrodis  su įmontuotais į jį  ArtGlass šviestuvais  Iveta. Per 20 savo gyvavimo metų čekų gamintojas Artglass sugebėjo pateikti tikrai įspūdingo dydžio asortimentą, kuris išskirtinai susideda iš čekiško ir Swarovski krištolo sietynų. Gamintojas naudoja žalvarinius rėmus, kuriuos siūlo su skirtingomis apdailomis, tokiomis kaip patinuotas žalvaris, balintas žalvaris ir t.t. mažai kas gali prilygti čekiško krištolo spindesiui, o norintiems dar ir išskirtinumo – nemaža dalis produktų siūloma ir su Swarovski kristalais.