• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: Diena Manhaten‘e
  • Data: 2010

Skandinaviškas dviejų aukštų namo interjeras Kedainiuose.

Šio interjero išskirtiniu akcentu tapo dekoruota laiptinės siena Manhatan’o tema. Tai ne fototapetas, tai itin kruopštus dekoratoriaus rankų darbas, kuris ir suteike visam interjerui savito charakterio, išskirtinumo, dinamikos.Dangoraižiai atsikartoja ir ant langu širmu-padarytos pastatų konturų aplikacijos.Laiptinė šiame interjere yra ir svetainės dalis.Norint šias erdves apjungti, parinkta pilkos spalvos dekoratyvinė akmens apdaila.
Virtuvės interjeras harmoningai įsilieja I visumą su visa reikiama buitine technika.Ją pasirinkome įmontuojamą. Šalia įkomponavome valgomajį stalą, kuris esant poreikiui išsiskleidžia.
I a. dušo patalpa šviesi ir patogi.Pagrindinė funkcija šios patalpos yra tualeto, taigi čia visiskai naturaliai atsirado sprendimas įmontuoti ir pisuarą.

IIa. vaikų vonia yra ypatingai ryški, nuotaikinga ir patogi.Tikrai gera spalvų terapija tiek mažiesiems, tiek jų tėveliams!
Tėvų dušas, šviesus, jaukus.Kaip ir vaiku vonioje, čia yra šlaitas, kuriame padarėme apšvietima su labai idomiais šviestuvais. Čia jie puikiai įsilieja į visumą ir yra tarsi specialiai pritaikyti tokiom erdvėm.

***Manhatanas (ang. Manhattan) yra Niujorko miesto rajonas. Pagal 2000 m. statistiką Manhatane gyveno 1 537 195 žmonės ir pagal dydį jis buvo trečias iš penkių miesto rajonų, už jį buvo didesni tik Bruklino (2 465 326) ir Kvinso (2 229 379) rajonai. Jei visi rajonai būtų atskiri miestai, Manhatanas būtų šeštas pagal dydį JAV miestas, už jį būtų didesni tik Los Andželas, Čikaga, Bruklinas, Kvinsas ir Hiustonas.