• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: Liūto pėda
  • Data: 2011

Amerikietiškos klasikos namo interjeras Kaune .
Dalį baldų klientai jau turėjo parsivežę iš užsienio-tai šiek tiek įtakojo ir kuriamo interjero pagrindines spalvas ir derinius. Virtuvės komplektą gaminome medžio masyvo, tamsaus beicavimo su patina.
Granitinio stalviršio atspalvį derinome prie bendros visumos.

Pirmą aukštą su antru jungiantys laiptai – ranku darbo drožtinėm liūto pėdom-labai puošnūs, patogūs. Po pakopomis įmontuota LED juostelė- gaunamas estetiškas ir praktiškas laiptų apšvietimas. Liūto pėdos atsikartoja kavos stalo kojų detalėse.
Šalia puošnių laiptų yra angliško stiliaus židinys šaltiems vakarams sušildyti… Pati židinio kapsulė yra su vandens kontūru-tai reiškia, kad gali būti naudojama šildomom grindim ir radiatoriams šildyti.

Koridorius dekoruotas-šviesi ir šilta spalva praplečia vizualiai ir suteikia jaukumo.Taip pat tai labai praktiška-ji lengvai valosi. O tai vienas iš pagrindinių mano principų-kad būtų patogu ir praktiška ;)

Virtuveje ir koridoriuje grindinines plyteles naudojome šviesias, viduryje įdėjom prie kolekcijos siūlomos ornamentikos.Kelias ornamento detales atkartojome ir dekoruodami.Pačią prieškambario spintą gamino pagal sukurtą eskizą su frezuotais mediniais apvadais, tonuotais stiklais.

Bendra erdvė jungia svetainę, virtuvę ir vagomajį.Pietų stalo vieta suprojektuota taip kad būtų patogu “susisiekti” su virtuve.

***Liūtas (lot. Panthera leo, angl. Lion, vok. Löwe) – katinių (Felidae) šeimos plėšrus žinduolis, valdžios simbolis. Gyvena savanose, miško savanose, krūmynuose. Gyvenimo trukmė – 32 metai.