• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: Niagaros krioklys
  • Data: 2013

Jaukus, modernios klasikos interjeras, dviejų aukštų name, Kaune.

Niagaros krioklys – toks didingas ir nuostabus, kad yra bene žymiausias krioklys visame pasaulyje. Tai gamtos stebuklas, kuris nepalieka abejingų.

Džiaugiuosi, kad šiuo interjeru susidomėjo TV3 kuriama laida “Laikas keistis”.  Jos kartojimą rasite čia:

http://www.tv3play.lt/programos/laikas-keistis/469509?autostart=true

Šio interjero pavadinimui  įkvėpė Niagaros kroklį primenantis kristalinis šviestuvas. Jo forma ir kristalai tarsi krintantys vandens purslai, švyti, žaidžia ant sienų, suteikia judesio gyvybės visai laiptų erdvei.  Dydžiu jis puikiai užpildo ir puošia esančią erdvę.  Realybėje tikrąjį Niagaros krioklį naktimis apšviečia spalvoti prožektoriai. Tada savo žavumu ir didybe stebėtojus jis pakeri iš naujo. Taigi ir šiame  interjere didelį žaismą sukuria šviestuvai-vieni puošia piešdami paslaptingus saulės spindulėlius ant lubų. Kiti šviestuvai-pagyvina interjerą įmantriomis savo formomis, chromuotu paviršiumi,blizgumu.

Įspūdingiausias  šviestuvas –akcentas, kabo pagrindinėje namo erdvėje-svetaineje. Jo forma ir specifinis apšvietimas traukia dėmesį, nepalieka abejingų.

Pasirinktą sienų spalvą, kaip kad ir dera tęsiant tokią interjero koncepsiją- pagyvinome sienų dekoru augaline tematika. Visai erdvei pabrėžti, suteikti intrigos ir mistiškumo pasirinkome tamsinto ąžuolo parketlentes.Ta pati spalva naudojama ir laiptų pakopų spalvai ir durims. Kaip atsvara tamsiai medienai, pasirinkti balti dažyto, blizgančio ir poliruoto MDF virtuvės baldai kurie harmoningai įsilieja į interjero visumą. Jų viršutiniuose fasaduose panaudojome bangelių ornamentiką, isfrezuota ant MDF durelių.

Niagaros krioklys – itin mėgstama turistų pramoga. Tai ne tik kvapą gniaužiantis reginys, bet ir vertingas aplinkinių vietovių hidroelektrinės energijos šaltinis. Niagaros krioklys toks didingas ir nuostabus, kad yra bene žymiausias krioklys visame pasaulyje. Tai gamtos stebuklas, kuris nepalieka abejingų. Kaip , kad ir šis interjeras-nenuobodus ir turintis savito paslaptingumo…