• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: Rojaus Sodai
  • Data: 2016

Konkurso “Mano erdvė” -laimėtojas nominacijoje-publikos balsas!

Pavadinimas: “Rojaus sodai”

Metai: 2016

Interjero dizainerė-Kristina Grybaitė

Fotografas:Leonas Garbačauskas

Interjeras „Rojaus sodai“ – tai modernios klasikos stiliaus lietuviškasis Edenas.

Namuose sukūrėme neblėstančios geros nuotaikos ir malonaus poilsio atmosferą!

Gyventi laisvai, nevaržant savęs – apie tai byloja visas šio namo interjeras. Vos įžengusi į namą jaučiu atviros erdvės galią, akį patraukia dideli langai – besitęsiantys per visą sieną ir solidžios spalvos grindys, kurios suteikia namams vientisumo pojūtį. Svarbiausiai čia – gera nuotaika ir malonus poilsis esant šeimoje ar bendraujant su draugais. Tokią atmosferą sukurti padeda ryškios spalvos, patogūs minkšti baldai, veidrodžiai ir…Swarovski kristalai!

Puošnus, jaukus interjeras – Rojaus sodai, sukurtas erdviuose namuose, kuriuose labai daug vietos šeimos gyvenimui. Todėl, kad šeimos gyvenimas būtų kokybiškas reikalingos kokybiškos ir patvarios medžiagos. Todėl visus namus puošia itin patvarios tamsios spalvos parketlentės. Prie šių grindų derinau laiptų medžio spalvą. O laiptai pasirinkti lengvesnio dizaino, su tamsinto stiklo porankiu. Pats tamsintas stiklas čia atsiradęs ne atsitiktinai, tiesiog norėjau išlaikyti interjero koncepcijos vientisumą. Taip pat prie bendro interjero idėjos plano priderintos medinės durys.

Visiems, gana tamsiems interjero spalviniams sprendimams, kaip kontrastinga atsvara, pasirinkti lengvi kristaliniai šviestuvai ir įmantraus rašto durys.

Savo namuose – savi sprendimai.

Miegamasis ir vaikų kambariai turi savitą spalvų koloritą. Tad kiekvienas kambarys savo spalviniu spektru tampa artimesnis jo šeimininkui. Mergaitės kambaryje atsirado nuostabi dailininko Lino Atgalainio freska. Šiame kambaryje taip pat yra ir įmontuotas vokiečių gamintojo MOLL – augantis stalas, prie kurio labai smagu sėdėti, piešti ar tiesiog daryti namų darbus. Šiame kambaryje taip pat akcentuojasi lovos, langų užuolaidų spalva.

Vonios erdvė suprojektuota išskirtinai pagal šio projekto užsakovų poreikius ir norus, viskas sumąstyta ir išnaudota funkcionaliai. Net pati vonia savo forma yra kitoniška, neįprasta. Šioje erdvėje parinkau lengvesnes, šviesesnes spalvas. Tuo ji išsiskiria nuo kitų namo erdvių.

Gana dažnas sprendimas bendrojoje namo erdvėje sujungti: svetainę, valgomąjį ir virtuvę. Tačiau priėmus tokį sprendimą labai svarbu išlaikyti puošnumą, idealią švarą ir tvarką, net virtuvės zonoje. Tačiau šiuose namuose, ši mintis tikrai netaps galvos skausmu. Kadangi už funkcionaliuose suprojektuotuose balduose pasislėps visa buitis, o pasakiški, elegantiški ir akį tarsi rojaus obuoliukai traukiantys – kristalais inkrustuoti šviestuvai. O kur dar stilingi ir patogūs minkštieji svetainės baldai ar grakščios it arfos aukštai iškėlusios galvas, violetiniu aksomu dengtos kėdės.

Namo interjeras „Rojaus sodai“ sukurtas lietuvių šeimai, kuri galės gyventi tarsi rojuje – apsupti prabangos, grožio, kokybės ir komforto! „Vivons et profitons de la vie!“ – kas iš prancūzų kalbos išvertus reikštų – „Gyvenkime ir džiaukimės gyvenimu!“