• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: Senamiesčio bokštas
  • Data: 2010

Modernus namo interjeras Kedainiuose.

Išskirtinis šio interjero akcentas-per 3 aukštus vedanti sienos freska. Kiekviename aukšte matome vis kitus freskos vaizdus. Viršuje randame laiką skaiciuojanti senamiesčio bokšto fragmentą.

Piešinys sujungia visą laiptinę, apjungia visus namo aukštus. Jis yra pastelinis, derintas prie bendro holo ir svetainės interjero. Svetainę vizualiai išplečia holas, kuris jungiasi su laiptine.Nestandartiškai išsprendėme ir lubas- stogo konstrukcijos padiktavo kai kuriuos padarytus sprendimus.

Mansardoje atsiranda erdvus kambarys paauglei dukrai, jaukus miegamasis su garderobinės patalpa. Šviesus ir erdvus kambarys sūnui bei romantiška bendra vonia. Vonioje derinome dekoratyvinį tinką su plytelėmis. Tai puikus pavyzdys kaip vonios patalpoje galime minimaliai naudoti plytelių.

Šviesus medis vienija visą aukštą-laiptai, durys, grindys…Rezultatas-šviesus, erdvus, jaukus ir šiek tiek nostalgiškas interjeras.

***Bokštas – aukštas vertikalus inžinierinis statinys ar kito statinio (pilies, bažnyčios ir pan.) dalis, dažniausiai cilindro, kūgio, prizmės ar piramidės pavidalo. Pagrindinis (dažniausiai) skirtumas nuo kitų aukštų statinių (pvz., dangoraižių) – suskirstymo į aukštus nebuvimas ir gan nedidelis vidinis tūris, kartais visą bokšto tūrį užima vien tik laiptinė. Gali būti kaip atskiras statinys, taip ir didesnio statinio dalis.