• Projekto kategorija: Privatus
  • Objekto pavadinimas: The Da Vinci code
  • Data: 2013

Amerikietiškos klasikos interjeras Alytuje.

Interjeras „ The Da Vinci code“, tai amerikietiškos klasikos stiliaus pagrindais sukurtas interjeras, kuriame mus lydi Leonardo da Vinci kolekcijos elementai.

***Leonardas da Vinčis (it. Leonardo da Vinci; 1452 m. balandžio 15 d. – 1519 m. gegužės 2 d.) – italų Renesanso architektas, tapytojas, poetas, skulptorius, muzikantas, meno teoretikas, inžinierius, išradėjas, filosofas.

Trumpai apie kolekcija, kuri vis dar yra renkama:

Ateikite švęsti žmogaus anatomijos grožį – toks šios kolekcijos šūkis. Kai Leonardo da Vinci sukūrė “Vitruvian Man”, pareiškė kad Vitruvius, tai derinimo ryšys tarp kūno, ieškant tobulumo, pasireiškiant per grožį.

Vitruvian kolekcija yra skulptūrų, pasižyminčių žmogaus forma, taip pat žmogaus dvasia serija. Kiekviena skulptūra individualiai ranka sukurta padedanti išskirtinę atmosferą padedančią papuošti tiek Jūsų namus tiek Jūsų biurą.

Puošnūs drožiniai, rankų darbo baldai ir namai dvelkiantys amerikietiška klasika!

Šio interjero spalvinis spektras pasirinktas šiltų spalvų, tačiau keletas akcentų pasirinkti ir ryškių spalvų. Kaip pavyzdžiui raudona svetainės sofa yra ryški laisvalaikio zonos detalė. Visus namus puošia drožiniai,  rankų darbo, medžio masyvo virtuvės baldai, puošnus pietų stalas.

Pažvelgus į valgomojo zoną galime pamatyti koks išties įdomus ir patogus dalykas yra sumąstytas pietų stalo konstrukcijoje – jo vidurinė detalė sukasi. Tad paserviravus stalą galima atsisukti norimą patiekalą arčiau savęs.

Svetainę puošia amerikietiško stiliaus baldai.

Miegamojo kambaryje įsitaiso „King size“ dydžio lova ir įdomaus modelio spinta ant kojelių. Būtent šis baldas suteikia įdomumo namų interjerui.

Jaukus ir šviesus vonios kambarys, kuriame įmontuota gipsinis paveikslas – moters figūra. Tokios sienų dekoracijos papuošia vonios kambario erdvę ir suteikia jai unikalumo bei užbaigtumo jausmą. Sumąstytas suolelis duše tarsi vonios tąsa, kuri įeina į dušą. Todėl šeimininkai įėję į dušą galės prisėsti plaunant kojas, pasidėti daiktus ar tiesiog patogiai įsitaisyti užsiimant grožio procedūromis.

Prieškambaris charakteringas savo spalvomis bei marmuro plytelėmis, kurias pasirinkome su ryškiu raštu. Tačiau tai puikiai dera šiame interjere.

Darbo kambarį puošia „Da Vinci“ kolekcija, tai atskiros žmogaus kūno dalys. Tarsi odė žmogui ši kolekcija yra žinoma visam pasauliui. O pas užsakovus ji surado savo vietą ant antikvarinės spintos darbo kambaryje.

Amerikietiškos klasikos pagrindais sukurtas privataus gyvenamojo namo interjeras unikalus ir savito charakterio. Išsiskiriantis neįprastais antikvariniais daiktais, pasaulinio garso kolekcija ir išties patogia baldų išdėstymo koncepcija erdvėse. Sukurtas namų interjeras tobulai atspindi užsakovų pageidavimus ir neeilines jų asmenybes. „Laimė atitenka tam, kuris daug dirba.“ – Leonardas da Vinčis. Prie šio projekto nemažai teko padirbėti, tačiau šio darbo ir pastangų dėka pasiekėme tokių puikių rezultatų ir įgyvendinome užsakovų norus.