• Projekto kategorija: klasika
  • Objekto pavadinimas: Migdolas
  • Data: 2014

Klasikinis namo interjeras Šilalėje

„Migdolo namai”

Namo interjeras napabijojęs „sunkesnės klasikos“ stiliaus!

Interjeras „Migdolas“ sukurtas klasikinio interjero stiliumi. Tai vieno aukšto namo interjeras, kuriam būdingas santūrumas, saikingumas. Pasirinktas sunkesnės „klasikos“ stilius pats tarsi padiktuoja baldų ir erdvių spalvas bei formas. Spalviniame spektre vyrauja šiltos, sodrios spalvos daugumoje naudojami riešuto spalvos tonai. Priimti interjero projekto sprendimai puikiai atspindi užsakovų norus, tiek pačius užsakovus. Apskritai interjere panaudotos tamsios, rudos spalvos tarsi įrėmina, išryškina interjerą ir sukuria jam kontūrą.

Funkcinės namo zonos išdėlioto patogiai ir praktiškai.

Funkcinės namo zonos išdėliotos įprastai, logiškai ir patogiai: virtuvė zona sujungta su svetaine ir valgomuoju, tad susidaro didelė bendroji erdvė. Prieškambaryje numatyta funkcionali spinta ir patogus minkštasuolis batams apsimauti. Taip pat namo erdvėje išsidėsto svečių kambarys su atskiru san. mazgu, šeimininkų miegamasis ir jų vonios kambarys. Užsakovų miegamojo kambaryje centriniu objektu tampa didelė lova – tamsaus masyvo, papuošta įmantriais dekoriniais raštais.

Interjerą puošia medžio masyvo virtuvės baldai su drožiniais ir kitomis dekoratyvinėmis detalėmis. Į virtuvės baldų komplektą įkomponavome ir virtuvės salą, prie kurios užsakovai galės mėgautis rytiniu kavos puodeliu. Šalia atsiranda ir keletas medinių baro kėdžių prisėdimui. Taip pat virtuvėje suprojektuota daug stalviršio, tad vietos gaminimui tikrai netruks, o norint net bus galima gaminti ar pjaustyti pasidėjus priemones ant salos, nes ir čia suplanavome ir įmontavome stalviršį.

Name sumontuotos įtempiamos lubos  su jas puošiančiais įgilinimais bei klasikiniai lubų apvadai suteikiantys – solidumo ir užbaigtumo. Vieno aukšto namo erdvių lubas puošia klasikinio stiliaus šviestuvai.

Kuriant interjerą nuspręsta visas namo sienas klijuoti tapetais taip išlaikant stiliaus vientisumą. To pasekoje išgaunamas ir jaukus vaizdas bei praktiškumas. Name grindys išklotos aukštos klasės laminatu. Toks grindų dangos pasirinkimas yra praktiškas, nes nesinori kas keletą metų vis atnaujinti grindų dangą.

Kadangi pažvelgus pro namo langą prieš akis atsiveria gražus gamtos vaizdas į upę, tad užuolaidos atlieka tik dekoratyvinę funkciją. Šiame interjere užuolaidos yra skirtos tik užbaigimui ir papuošimui. Man, kaip interjero dizainerei turinčiai ilgametę darbo patirtį, sukurtas interjeras kiekvienam klientui ir man yra tikra vertybė nustatoma naudingumu, o ne kaina.