• Projekto kategorija: Modernus
  • Objekto pavadinimas: Velykų sala
  • Data: 2014

Konkurso “Tendencijos” nugalėtojas kategorijoje “Publikos numylėtinis”

Pavadinimas “Velykų Sala”

Metai: 2015

Interjero idėja-modernus santūrumas .

Tikroji Velykų sala yra trikampio formos-tai įkvėpė sukurti stilizuotą ornamentą, kuris puošia baldus, laiptų nišas. Nišose panaudoti kiaurai frezuoti ornamentai, apšviesti Led šviesa. Toks sprendimas labai pagyvina laiptų erdvę, suteikia paslaptingumo, dinamikos.

Grindų dangai išsirinkome medžio rašto ir faktūros plyteles. Tokia danga buvo pasirinka dėl praktiškumo, ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros. Prie jų priderinome laiptų medieną, frezuotą nišų dekorą.

Virtuvės baldų fasadams naudotas bizgus dažytas poliruotas MDF. Jo priežiūra nėra sudėtinga, kaip galima įsivaizduoti-puikiausiai tinka stiklo valymo priemonės. Akcentavome idėdami į apatines spinteles rankenėles. Tai ne tik gražus, bet ir praktiškas sprendimas.

Minkšta vilna aptraukti svetainės baldai papildo ir išbaigia pasirinktą spalvinę gamą.

Visą interjero idėją vainikuoja ilgai ieškota vaza su Velykų salai būdingu motyvu . Velykų sala garsėja rapanujų prieš daugiau nei 400 metų sukurtais moajais – akmeninėmis statulomis, išdėstytomis pakrantėje.

Taigi ši interjerinė vaza, mažytis simbolis, puošiantis ir užbaigiantis modernų „Velykų salos“ interjerą.

(Velykų sala arba Rapanujis (polinez. Rapa Nui – „Didysis Rapa“, isp. Isla de Pascua) – sala pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje, priklausanti Čilei (sudaro Valparaiso regiono komuną). Administracinis centras – Hanga Roa. Salos plotas – 163,6 km², gyventojų – 3 791. Artimiausia gyvenama sala – už 2000 km vakaruose esantis Pitkernas. )