Atsiliepimai

 1. Deimante ir Kipras , Klaipeda

  Dar tik pradėjus ieškoti būsto sau žmona jau žinojo kokia dizainerė turėtų prisidėti prie interjero išvaizdos. Taip, tai buvo Kristina Grybaitė. Nors ir nupirkome naujos statybo būstą, kuris buvo dalinai įrengtas tai nesustabdė mūsų noro jį pritaikyti sau ir keisti iš skandinaviško į rafinuotesnį. Kristina puikiai prisiderino prie mūsų noro ir kas svarbiausia biudžeto. Dizainerė puikiai suprato, kad nesame nusiteikę viską griauti iš esmes ir perdarineti, nes būstas buvo šviežiai pastatytas ir praktiškai įrengtas. Juokingiausia, kad visa būsto vizija kilo nuo dovanotos vazos ir ištartos frazės „Dievinam Paryžių“. Kristina pateikė puikias vizualizacijas, kurias rodant draugams galvodavo, kad čia jau tikros nuotraukos. Jos pasiūlymai ir pakeitimai įnešė elegancijos, iš šaltų namų ji sugebėjo juos paversti romantiškais. Ši dizainerė turi puikią susidirbusią komandą, kurie yra tikri savo srities profesionalai. Jei svarstote galimybę patikėti savo namus Kristinai, tai net neabejokite, nes jos rezultatas abejingų nepaliks! Linkėjimai nuo „From Paris with love“.

 2. Gitana , Vilnius

  Man pasisekė- Kristina sukūrė ir mūsų namui interjerą.
  Pastatėme modernaus stiliaus namą , kurio pusę sienų –langai, įvairūs modernūs išorės sienų dekorai ir
  mintis apie vidaus interjerą buvo -modernus. Bet po kelių bandymų Kristina pateikė stulbinantį klasikinį šviesų interjerą. Jį pamačius jau nebesinorėjo kitokio. Tai pasitvirtino 100 procentu. Veidrodinės sienos, freskos,įmontuoti paveikslai , šviesių tonų klasikiniai baldai…. Viskas dera, viskas nuostabu…Nors dar trūksta kai kurių baldų –bet šviesa, jaukumas, elegancija žavi ne tik mus , bet ir visus svečius
  Kristina, esu jums dėkinga, kad įkalbėjote, įrodėte ir parodėte… manau, kad klasika- amžina. Ačiū JUMS.
  Villa San Marino

 3. Daina , Šiauliai

  Nieko Nėra Neįmanoma! Tylūs pasvajojimai virto į realybę!Skambutis,konsultacija,ilgi susirašinejimai-ir puikus rezultatas.Negaliu atsidžiaugti Kristinos duotais patarimais, kurie modernius namus pavertė į širdžiai mielā klasikā.Skaitau atsiliepimus ,kuriù kiekvienà sakinį galiu pakartoti.Taip ,visada atranda laiko įkyriems klientams,taip,be proto šilta, kūrybinga… Dėkoju dievui ir aplinkybems, kuriù deka teko pažinti Kristiná! …ir vėl sekantis projektėlis….. ir vel skambutis Kristinai,kuri eilinį kartá rado laiko man. Ačiū!!!!

 4. Inga , Vilnius

  Gyvenu užsienyje 12 metų. Visada skaitau spaudą. Metus laiko sekiau spauda, ir žiurinėjau interjero dizainerių, lietuvių darbus.
  Man, Kristinos Grybaitės interjerai, paliko didžiausią įspūdį. Tiesiog wow! Įspūdingi! Labiausiai patiko interjeras Perlas, apie kuri sužinojau iš spaudos.
  Vieną savaitgalį apsilankėme Vilniuje. Vaikščiojome senamiestyje, užupyje. Grįžusi paskambinau NT agentams ir internetu nusipirkau butą. Tuomet paskambinau Kristinai. Paprašiau jos įrengti Mano butuka, kuris buvo toks mažutis, miegamasis be langų. Po metų išvydau vaizdą – Wow! Tikras stebuklas!
  Labai kūrybinga, nuostabi meninkė, man nereikejo nei sakyti ko aš noriu, tiesiog atspėjo viską. Visi siųsti Kristinos projektai buvo įspūdingi, kūrybingi, meniški! Labai, labai daug meno! Manau, Kristina labai profesionali dizainerė, atsidavusi savo darbui ir kurybai visapusiškai! Skiriu Kristinai 100 balų, už šį projektą. Labai norėčiau naudotis jos paslaugomis ateityje!
  Dabar tiesiog norisi iš užsienio sugrįžti į Užupį ir gerti kavą, Kristinos sukurtame rojuje!
  Užupio Angelas

 5. Agnė , Kaunas

  Kristinos interjerus stebiu jau seniai, gal 5 metai. Kai planavome pirkti ir isirenginėti būstą sau, bet tai ir liko tik svajonė. Tik sau tyliai mintyse pasakiau: mums dar vistiek teks kada kartu padirbėti. Ir taip nutiko! Kai tik susiradome vestuvių studijai patalpas, antras “pirkinys” buvo Kristina su visomis savo unikaliomis idėjomis. Kai susitikome visos studijoje, nei vienai is mūsų trijų neliko abejonių, kad dirbsime. Rezultatas privertė išsižioti, esame be galo patenkintos savo dabartiniais vestuvinių sukneliu namais. Mums labai ten gera ir jauku. Ačiū Kristina už energetiką, pozityvą, profesionalumą ir 100% pasitikejimą. Nėr smagiau, kai bendradarbiavimas tęsiasi!
  Vestuvių mados studija „Diva“ – Kaune

 6. Veronika ir Žilvinas , Kaunas

  Kristina turi labai gerą erdvės pojūtį. Tuo mes patys įsitikinome, nes ji pavertė mūsų nugyventą butą į jaukią erdvę, į kurią visada norisi sugrįžti. Be to, jį puikiai nusimano apie techninę interjero dalį, visada randa sprendimą (dažnai ir ne vieną), atrodytų, neišsprendžiamu atveju. Taip pat nemažas palengvinimas buvo ir jos turimi kontaktai (įvairūs meistrai ir kiti specialistai), galėjome rinktis iš kelių pasiūlymų. Bet didžiausias privalumas dirbant su Kristina – jos meilė klasikai ir kokybei, kurią ji perteikia savo interjeruose.
  Butas virš knygyno – Laisvės alėjoje

 7. Viktorija , Kaunas

  Džiaugiamės visiškai atsitiktinai suradę šią talentingą kūrėją-Kristiną Grybaitę. Galime tvirtinti, jog bendraujant su Kristina susiformavo mūsų tikrasis interjero skonis ir pajautimas. Pradžioje kaip akli kačiukai pasimetę tarp kvadratų ir ovalų baigėme visiškai išgrynintu suvokimu, koks yra mūsų interjeras ir kodėl, po velnių, mums patinka tie raitūzai! Apskritai, nėra nieko geriau už žmones, mylinčius savo veiklą. Tuomet išnyksta ribos tarp sauso spalvų rinkimosi ir malonaus arbatos gėrimo nuoširdaus pokalbio fone. Rezultatu džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų svečiai :)
  Rojaus Paukštė

 8. Tomas

  Kristina, Jūsu darbas fantastiškai nuostabus! Labai džiaugiuosi patikejas namus Jūsu kūrybai.
  Neslėpsiu, bijojau, ilgai dvejojau renkantis Jumis, o gaila, nes laikas ėjo…
  Na atėjo, širdis pajuto, neapsiriko! Tikslas pasiektas geriau nei tikėtasi, rezultatas pranoko visus lūkesčius.
  Na finalas ir negalėjo būti kitoks, kai kūryba aukšto profesionalumo lygio. Kas svarbiausia esate paprastas, be galo šiltas, nuostabus, draugiškas žmogus!!!
  Mokate išgirsti, suprasti, pažinti klientą.
  Patarimas ieškantiems interjero projektuotojo: matote, kad dizaineriui svarbus tik dar vienas įspūdingesnis, nematytas interjeras, kuriuo nustebins viešają erdvę, o ne klientas kuriame jis gyvens, atiduokite jam “tą kosmosišką šviestuvą su ne funkcionaliom kėdėm, kol nepritaisė baldo virš galvos!” Ir rinkitės dizainerį širdimi, kaip, kaip kad padariau aš. Džiaugiuosi, kad nuojauta atvedė pas aukšto lygio profesionalą!
  Perlas

 9. Jurgita ir Mantas , kaunas

  Kristina geras ir nuosirdus zmogus. negailintis savo savaitgaliu ir laisvalaikiu darbui. Aciu jums uz igyvendinta svajone sukurti savo namus tokius kokiu ir norejome. Jusu deka visi sprendimai buvo priimami daug lengviau, greiciau ir be dideliu abejoniu. Siai dienai galiu pasakyti, kad nesigailiu nei vieno priimto sprendimo, man patinka namai tokie kokie jie yra ir tikrai nieko nekeisciau. na galbut tik kai kuriuos dalykus is technines puses.
  Azijos saulė

 10. Loreta

  Miela, Kristina,
  Susiradome Jus interneto puslapyje interjeras.lt ir labai džiaugiamės suradę būtent Jus. Džiaugiamės Jūsų šiltu bendravimu, idėjomis, skoningu ir saikingu interjero sukūrimu. Darbas vyko ypač sklandžiai ir greitai. Mums labai patiko Kristinos siūlomas stilius, parinktos įdomios detalės, spalvos. Mums sukurtas jaukus ir šiltas kambarys.
  Be to, Kristina yra puikus žmogus ir be abejo savo srities profesionalas. Labai džiaugiamės pasirinkę ją! Kantrybės Kristinai savo profesijoje:)
  Rūkas

 11. Irena ir Gediminas

  Labai džiaugiamės suradę interjero dizainerę Kristiną, su kuria galime kalbėtis kaip su drauge, be įtampos ir neatrodome kvailai ko nors nežinodami. Dėmesingai išklausė mūsų norus ir svajones apie namus, kuriuos norėjome susikurti. Labai tiksli ir profesionali brėžiniuose, pagal kuriuos lengvai galėjo darbus atlikti statybos meistrai. Turi be galo stiprią intuiciją-jaučia ir subtiliai pataria,nukreipia reikiama linkme.Net keista buvo, kad taip lengvai galėjome įgyvendinti idėjas ir įsirengti namus padedant Profesionalui. Šis žmogus išties buvo mūsų metų atradimas!
  Vila Toscana

 12. Kristina ir Arūnas +3

  Bestatant namą visai netikėtai nusprendėme pabandyti sudėlioti visas mūsų vizijas ir norus pasikvietus dizainerę Kristiną Grybaitę.
  Tai žmogus kuris intuityviai jaučia ko nori užsakovas ir kas geriausiai tinka. Ji laikosi užsibrėžto tikslo. Savo namus matėme kitomis spalvomis, bet Kristinos dėka ir jos profesionalumu mūsų namai tapo šviesūs, jaukūs, šilti. Net neįsivaizdavome, kad galėtų būti tokie namai. Tai dizainerė, kuri sugeba tamsias duris paversti baltomis…… :)
  Kristina konkreti, nesiblaškanti atliekant savo darbą, atvirai, lengvai ir paprastai bendraujanti.
  Ačiu Tau brangioji…
  Smaragdas

 13. Jūratė ir Darius , Tauragė

  Miela, Kristina,
  Susiradome Jus pagal draugų rekomendacijas. Prieš pirmąjį mūsų susitikimą buvau nusiteikusi karingai, ginant savo namų interjero viziją, spalvinę interjero gamą ir pan., nes žinojome kokių norime ir kaip turi atrodyti mūsų namai.
  Susitikimo metu namo sienos dar tik kilo, o Jūs, tik įėjusi į vidų, pasakėte: “Aš jau įsivaizduoju, kokie turi būti šitie namai”. Jau tada supratau, kad sutikau tinkamą žmogų, tikrą savo srities Specialistą.
  Džiaugiamės Jūsų šiltu bendravimu, atliktu dideliu darbu, visapusišku pritarimu ir netgi drąsių (kaip Jūs pasakėte), idėjų (voratinkliai vonioje :D) įgyvendinimu; skoningu ir saikingu interjero sukūrimu, išlaikant numatytą spalvinę gamą.
  Ačiū Jums už mokėjimą išklausyti ir įsiklausyti, už lankstumą, kurio šios profesijos žmonės labai stokoja. Tikimės ir toliau gražaus bendravimo.
  Life is beautiful !

 14. Lina , Kaunas

  Labai labai dėkingi esam Kristinai už pagalbą įsikuriant namus. Kristina,jūs tikrai labai gerai išmanote savo darbą, esat nuoširdi, paprasta, išradinga, skoninga, visada prisišaukiama (kad ir kaip būnat užsiėmus visada atrandat laiko įkyriems klientams:)) Pradžioje atrodė, kad jūs reikalinga tik konsultacijai, bet vėliau paaiškėjo, kad be jūsų nesinori priiminėti jokio sprendimo, jūsų nuomonės reikėjo kiekviename žingsnyje. Ačiū, kad kantriai padėjote. Be jokių abejonių, su dideliu malonumu rekomenduojam jus kitiems! Ir jums, Kristina, linkime neišsenkančių idėjų, puikios nuotaikos, kantrybės ir svarbiausia išlikti tokiai……… :)

 15. Daiva ir Rolanas , Žiežmariai

  Kristina, man Žmogus iš didžiosios raidės, paprasta, nuoširdi, dirba neskaičiuodama laiko, vakarų, jai nuolat jautiesi skolingas, nes uz tokį darbą tikrai negaila pinigų, rezultatas nuostabus, namai tokie, kurių pats butum taip nesukuręs, nors atrodė, kad gali. Manau, kad kiekvienas turim daryti tai, ka išmanom geriausiai.
  Provansas

 16. Evaldas ir Edita , Kaunas

  Esame labai patenkinti šios dizainerės atliktu darbu, visoje namo statybos eigoje, tai buvo vienas iš lengviausių ir mums geriausiai įtikusių darbų.
  Didžiausi komplimentai Kristinai, ji sugebėjo suprasti mūsų pageidavimus, įsiklausyti ir teisingai patarti . Darbas vyko ypač sklandžiai ir greitai. Mums labai patiko Kristinos siūlomas stilius, parinktos įdomios detalės, spalvos, nesudėtingi sprendimai, bet kaip tik reikalingose vietose. Mums sukurti jaukūs ir šilti namai.
  Be to, Kristina yra puikus žmogui ir be abejo savo srities profesionalas. Labai džiaugiamės pasirinkę ją!
  Niagaros krioklys

 17. Diana ir Dainius , Kėdainiai

  „Labai džiaugiamės suradę interjero dizainerę, su kuria galėjom kalbėtis kaip su drauge, be įtampos ir neatrodėm kvailai ko nors nežinodami. Dar iki šiol palaikom ryšius.
  Nepiršdavo savo nuomonės, išklausydavo ir visada atrasdavom sprendimą. Visada patardavo ka rinktis net jei ir negalėdavo kartu dalyvauti. Kristina netikėtai atrado mūsu tinkuotojo gebėjimus piešti ir to pasekoje laiptinę papuošė gražūs Niujorko dangoraižiai.
  Net keista buvo, kad taip lengvai galėjom įgyvendinti idėjas ir įsirengti namus padedant profesionalui.”
  Diena Manhetene

 18. Inga ir Edvinas, Kaunas

  Kuriant namo interjerą, Kristina tapo mūsų ateities kūrimo, svajonių įgyvendinimo ir kasdienybės dalimi. Su giliu liūdesiu galime teigti, kad apmaudu, jog darbai į pabaigą…. Profesionalūs sprendimai, novatoriškas požiūris, lankstumas, kūrybiškumas – tai tik dalis rezultato. O rezultatas – svajonių namai, su pradžioje darbo aptarta vizija: norėjome modernių, vientisumą išlaikančių detalių, akcentų, pabrėžiančių individualumą ir šviesių šiltų namų. Kristinos darbo įvertinimas – tai, kad puikiai jaučiamės visa šeima, draugai čia nori sugrįžti, o svetimi žmonės negaili liaupsių. Ačiū – tai tokia mažytė padėka, bet nuoširdi….
  Nidos Kopa

Palikite savo atsiliepimą:

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas

*

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.