D.U.K

 • Kas daro įtaką projekto kainai?
  Pagrindinės kainos sudėtinės dalys yra –interjero sudėtingumas, brėžinių ir dekoracijų kiekis bei sudėtis. Taip pat patalpų plotas – kuo jis didesnis – tuo mažesnė kainą už kvadratinį metrą.
 • Kokia jūsų apmokėjimo tvarka?
  Priklausomai nuo projekto apimties – jis suskirstomas į kelis pagrindinius punktus, apmokėjimo grafikas yra derinamas su užsakovu individualiai. Dažniausia, projektai paskirstomi į šešias dalis, kurios susideda iš keliolikos sutarties punktų, o apmokėjimas vyksta avansu prieš kiekvieną daromą projekto dalį, dažniausiai: 30% - 30% - 20% - 10% - 10%.
 • Mano biudžetas, skirtas remontui – ribotas. Ar galima apriboti dizainerio fantaziją?
  Taip, geriausia tai padaryti prieš pradedant projektavimo darbus. Taip jūs išvengsite neįkandamų sprendimų, o dizaineriui nereikės daryti dvigubo darbo.
 • Kam reikalinga 3D vizualizacija?
  Dažniausiai vizualizacija reikalinga tam, kad užsakovas geriau įsivaizduotų būsimų patalpų spalvinę gamą, baldų išdėstymą ir bendrą vaizdą.
 • Kaip vyksta medžiagų parinkimas? Kuriose parduotuvėse jūs parenkate medžiagas?
  Visi interjero komponentai renkami ten kur randame būtent to, ko ieškome. Iš pradžių, dizaineris parenka visas medžiagas, baldus ir aksesuarus katalogose ir internete. Ir tik po suderinimo su užsakovu, dizaineris nuvyksta į saloną pamatyti jų "gyvai".
 • Aš sugalvosiu viską pats, man reikia tik jūsų pagalbos renkant spalvas. Ar galėsite man kuo nors padėti?
  Taip, bet spalvų bei medžiagų parinkimas dizaino projekte – tai tik ledkalnio viršūnė. Tokiems atvejams skirta dizaino konsultacijos paslauga. Dizaineris padės pasirinkti spalvas, medžiagas, baldus ir kitus aksesuarus. Suderins jų kompoziciją, patars ir atsakys į visus jus dominančius klausimus. Dizaino konsultacijos kaina skaičiuojama pagal suteiktų konsultacinių valandų kiekį.
 • Kam reikalinga autorinė priežiūra?
  Autorinė priežiūra riekalinga tuo atveju, jeigu užsakovas nenori, kad remonto metu jam kiekvieną dieną dėl kiekvieno klausimo skambintų darbų vadovas. Autorinė priežiūra numato, kad dizaineris kontroliuoja ir koreguoja remonto ar/arba statybų eigą, pagal patvirtintą dizaino projektą. Esant reikalui – koreguoja projektą.
 • Ar galima atsisakyti medžiagų parinkimo?
  Taip, galima. Tačiau jums patiems reikės apsilankyti visose miesto parduotuvėse, tam kad pasirinktumėt, jūsų nuomone, tinkamas medžiagas.
 • Su dizaineriu mes galime susitikinėti tik savaitgalias. Ar tai įmanoma?
  Taip, tačiau laiką rekia derinti iš anksto.
 • Kiek kainuos jūsų projekto įgyvendinimas (t.y. kiek kainuos pilnas remontas su įrengimu) ?
  Viskas labai individualu, o galutinę sąmatą apskaičiuot įmanoma tik po pilno interjero dizaino projekto.
 • Mes norime statyti namą. Kada geriau kreiptis dėl jūsų paslaugų?
  Geriausias atvejis – kai architektas projektuoja pastatą kartu su interjero dizaineriu. Tokiu atveju, jūsų namas bus 100% suprojektuotas ir pastatytas pagal jūsų poreikius. Vėlgi, iš savo patirties galime pasakyti, kad kai namas jau pastatytas ir yra iškviečiamas dizaineris – atsiranda daugelis klausimų. To pasekoje – yra griaunamos naujai pastatytos sienos ir pertvaros, vien tik dėl to, kad architektas nepakankamai atsižvelgė į konkrečius jūsų poreikius ir skonį.