Kaimiškas – „Rustic“ stilius

Tai kasdieninė, paprastesnė klasikinio interjero versija. Naudojamos medžiagos yra praktiškos, atrodančios natūraliai, dažniausiai rankų darbo.

Mes renkamės šį inerjerą visų pirma dėl jaukumo ir romantikos. Jame apstu daug rankomis gamintų daiktų: baldų, kilimų, nertų užuolaidų. Dažniausiai viskas būna gaminta ir siūta  iš naturalių paprastų medžiagų, tokių, kaip linas,  gėlėta medvilnė. Populiarūs kalvystės dirbiniai ir medis.

Šiame interjere dominuoja aplinkinio landšafto spalvų paletė – daug žalių, rudų, pilkų, melynų, raudono molio atspalvių. Taipogi daug baltos spalvos.

Kaimo stilių puikiai reprezentuoja ir taip vadinamas Prancūziškasis – provanso stiliaus interjeras, tik jau švelnesniu ir subtilesniu dekoru, kuriame galime matyti ir dryžuotų, ar gėlėtų šilko apmušaluų, daug baltų lovos nėrinių, imantresnių baldų, antikvarinių meno kurinių.

Kaimiškam interjerui būdingi pasendinti, jaukiai apšiurę daiktai, pašalinantys erdvės formalumą ir suteikiantys papildomos šilumos. Svarbiausia – komfortas!