Vieno kambario buto interjeras Kaune

Būna kartais gyvenime sutapimų kaip pavyzdžiui ir šis – vienu metu mano studijoje buvo kuriami du vienas į kitą labai panašūs projektai, tačiau skirtingiems asmenims. Į mane kreipėsi du užsakovai su vieno kambario butais. Kadangi šis butas skirtas dailiosios lyties atstovei, todėl jame vyrauja šiltesni tonai, šviesios spalvos, moteriškos interjero detalės ir romantikos jausmas.

Buto plotas nedidelis todėl man, kaip interjero dizainerei, teko nemenka užduotis – sukurti dvi iš pažiūros beveik vienodas erdves skirtingai.

Jau ne kartą esu minėjusi, kad nedidelio ploto namuose ar butuose vienas svarbiausių aspektų yra praktiškumas ir funkcionalus baldų išdėstymas erdvėje. Tokiame kambaryje kaip svetainė ypatingai norisi daugiau  šventiškumo, puošnumo. Todėl kambaryje suprojektuota sieninė spinta su stumdomomis durims visai namų buičiai paslėpti. Svetainės erdvės interjerui taip pat suformuotos dekoratyvinės nišos. Vienoje iš jų įsikuria televizoriaus zona.

Norėdami sukurti buto aplinkai gyvumo ir modernumo pasirinkome kiek suformuoti lubas ir jose įrengti užslėpto apšvietimo. Šio projekto metu priimta ne vienas įdomus interjero sprendimas – pavyzdžiui bendrosios erdvės vieną sieną nuspręsta papuošti akmeninės sienos imitacija.

Sukurtas vieno kambario buto interjeras „Jai“ jaukus, šiltas, šviesus ir praktiškas. Butas suplanuotas taip, kad jame būtų viskas kas reikalingiausia ir kartu atrodytų elegantiškai ir moteriškai.