Namo interjeras sukurtas modernios klasikos stiliumi.

Interjero kūrimo darbai kaip visuomet pradėti nuo zonavimo ir planavimo. Kas būtent šio namo išplanavime man labiausiai patinka, kad virtuvė nėra sujungta su svetaine. Ir kaip moteris, ir kaip interjero dizainerė visuomet rekomenduoju erdviuose namuose įsirengti atskirą virtuvę. Gal toks pasirinkimas šioks toks trūkumas jei visuomet norite būti namiškių pokalbio sūkuryje,  tačiau pliusas tas, kad gamindami maistą, išvengsite pasklidusių maisto kvapų ir riebių garų, paliekančių pėdsakus ant baldų paviršių.

Virtuvės erdvėje pasirinktos šiltos spalvos. Įmontuoti virtuvės baldi pasirinkti karamelinės, šviesios  rudos spalvos, taip pat tamsus rudas stalviršis, kuris suteikia interjerui gyvumo. Šioje erdvėje iš vitrininių langų suformuota niša, kurioje įsikuria nedidukas, apvalus valgomojo stalas. Elegantiškos, iki pat žemės krentančios užuolaidos sukuria puošnumo jausmą, kurį tik sustiprinta parinktas kabantis šviestuvas su kristalais.

Persikėlus į svetainės erdvę į akis pirmiausiai krenta šią erdvę nuo prieškambario skiriančios sienos priimti interjero sprendimai. Gamtos pojūčio suteikia nemažą dalį sienos užimantis akvariumas, kuris tiesiog alsuoja gamtos spalvingumu ir augalų spalvomis bei vandens tyvuliavimu ramins nuo miesto šurmulio pavargusias širdis. O greta taip pat sienoje įmontuotas židinys puikiai papildo gamtos mintį svetainės erdvės interjere.

Pažvelgus į mergaitės kambarį randame viską kas reikalingiausia – dailią lovelę, spintą, rašomąjį stalą. Kambaryje dominuoja šviesios rožinės ir baltos spalvos derinys. Juk: „Gimtieji namai – tai šiluma, tai prieplauka, kurioje visada esi laukiamas, jautiesi saugus, sušildytas artimųjų meilės. Ir ne tik vaikystėje, bet visą gyvenimą“. (nežinomas autorius) Todėl stengtasi išlaikyti romantišką, jaukų, vaikišką interjerą šiame kambaryje, kad vaikystės namai visuomet išliktų atmintyje kaip saugus prieglobstis. Prie šio jausmo kūrimo labai prisidėjo palėpinio tipo lubos, jos suteikė ypatingo jaukumo ir artumo su namais jausmą.