„Afroditė“ – grožio ir amžinos jaunystės įsikūnijimas

2017 m.

Interjero dizainerė – Kristina Grybaitė.

Vizualizacijoje būsto interjerą puošia dailininko Arūno Rutkaus kūrinys.

Kai ji žengia, švytinti savo grožiu ir pasipuošusi kvepiančiais drabužiais, skaisčiau šviečia saulė, vešliau žydi gėlės, iš miško tankmės pas ją skuba laukiniai žvėrys, būriais sulekia paukščiai. Liūtai, panteros ir lokiai nuolankiai glaudžiasi prie jos kojų. Afroditė ramiai žengia tarp žvėrių, didžiuodamasi savo grožiu…”
…argi gali būti tinkamesnis šiam interjerui pavadinimas nei “Afroditė”? Tokį pavadinimą turintis interjeras tikrai kelia aukštą kartelę tiek kūrybos, tiek realizavimo srityje…ir nekalbėkime čia apie blynus ir nepraktiškumą   Bus čia ir daug gardžių blynų kepamų mamos, bus daug ir šeimyninio šurmulio ir daug šventinio jausmo kasdienybėje. Čia nebus proginių indų- bus viskas čia ir dabar, nes progos gali ir nebūti, taip ir laikome porcelianą užrakinę indaujose…tarsi kažko laukdami, tarsi tikėdami savo amžinumu, nemirtingumu…Švęskime gyvenimą, džiaukimės juo, gyvenkime gražioje aplinkoje ir vaikams leiskime gyventi gražioje aplinkoje, o ne tada kada jie paaugs…

„Sunkumų šerdyje slypi galimybės.“  (Albertas Einšteinas)

Ne išimtis ir šis interjeras, kuris buvo vienas iš itin sunkių ir sudėtingų darbų. Tikrai nepasidavė iš pirmo karto. Aukštas užsakovų reiklumas vedė prie to, kad buvo padaryti keli variantai. Ir kaip kartais būna nenuskanuosi žmonių minčių ir neįlysi į galvą. Todėl labai daug darbo ir pastangų įdėta į šį projektą, kad šis interjeras tobulai atitiktų klientų norus. Kas buvo garsiai ir pasakyta, kad jis sukurtas tobulai!

Buvo svarstymų ar virtuvę palikti uždarą ar atvirą. Kadangi namo šeimininkai jauna šeima, turinti mažų vaikų nuspręsta virtuvės zoną padaryti uždarą. Čia nuostabiai įsikomponavo nedidelis pusryčių stalelis. Prie kurio puikiausiai galės susėsti papusryčiauti ir mažieji gyventojai. Suplanuoti virtuvės baldai neperkrauti detalėmis, todėl puikiausia derės su prašmatniais, tiesiog kerinčio grožio šviestuvais.

Persikėlus į reprezentatyvią svetainės zoną su akcentinėmis lubomis šalia matome ir valgomąjį. Pasirinkta sodriai mėlynos spalvos minkštoji svetainės dalis interjerui suteikia aristokratiško, prabangos pojūčio. Taip pat patogumui suprojektuotos nišos, kuriose atsiras įmontuota vaizdo ir garso technika. Tokiu būdu leis neužimti papildomos vietos statant komodas ar kitus baldus.

Užsakovai išreiškė labai didelį norą puošybos detalėms, todėl atsirado ir nišų su įvairiais sprendimais kaip, kad dekoras, raižiniai, parištos užuolaidos ir visi kiti neįprastumo ir elegantiško puošnumo suteikiantys elementai.

Vaikų kambariai linksmi, nuotaikingi. Taip pat kaip ir visam šio namo interjerui buvo sukurti keli variantai norint pasiekti tobulumą.  Erdvėse vyrauja ryškios ir gyvybingos spalvos. Sienos šiltos geltonos spalvos suteikia jaukumo. Labai džiaugiuosi kai vaikų kambario interjeras suteikia tokius šiltus jausmus ir puoselėja mumyse savo šiluma to tyro vaikiško džiaugsmo kruopeles.

Tai itin sunkus ir sudėtingas interjeras kūrimo prasme. Tačiau kaip jau ne kartą esu sakiusi – nėra nieko neįveikiamo! Viskas pasiekiama atkakliu darbu. Ne išimtis ir šis elegancija ir išdidžiu, tobulu grožiu pasižymintis interjeras „Afroditė“.