Brandžios poros būstas

Šis interjeras, tai brandžios poros namai. Kadangi nemažą dalį daiktų užsakovai turėjo iš senesnių namų, tad pagrindinės užduotys man kaip interjero dizainerei buvo funkcinis daiktų išdėstymas ir tinkamo dizaino derinio parinkimas.

Namas miksuotas, nes iš buvusiųjų namų atkeliavo šiek tiek modernesni baldai, kurie susimaišė su naujai įsigytais baldais. Rezultate interjeras gavosi nors ir maišytas tačiau labai jaukus ir savitas.

Kaip, kad ir įprasta nedidelio ploto būstui svetainės erdvė bendra su virtuve. Visai šalia minkštojo svetainės baldo atsiranda ir derantis staliukas, bei televizoriaus komoda su televizoriumi. Jau pereinant link virtuvės erdvės netoli lango dar įsikomponuoja nedidelis klasikinio stiliaus židinukas.

Kad bendroje erdvėje ir pačioje virtuvėje būtų daugiau šviesos ir saulės spinduliai galėtų pagardinti poros rytinę kavą vienas langas iškirstas iki pat žemės ir tik šiek tiek elegantiškai pridengtas parištomis ilgomis užuolaidomis. Virtuvės zona palyginus nedidelio ploto, tačiau patogiam poros gyvenimui jo pilnai pakanka. Įmontuoti baldai, viryklė, praustuvė, šaldytuvas ir viskas kas reikalinga leis šeimininkams nevaržomai gyventi naujuose namuose.

Dar svetainės zonoje esančiais subtiliais laiptais pakilus į antrą aukštą randame išsidėsčiusius miegamojo ir vonios kambarius. Pravėrus miegamojo duris prasideda tikrasis šių namų interjero stebuklas. Skaisčios spalvos pripildo visą kambarį ir akimirksniu jautiesi pakylėtas, pozityvesnis. Tokiame kambaryje net lietingą ir apsiniaukusią dieną atrodys, kad saulė tarsi aukso dulkėmis – savo spinduliais – puošia sienas ir net širdis.

Visame miegamojo erdvės interjere dailiai dera tvirta lova su žaismingu formos galvūgaliu. Šalia lovos atsiranda baltos naktinės spintelės ant kurių gali ramiai pasidėti skaitomą knygą ar tiesiog nusisegtą rankinį laikrodį, kad miegant netrukdytų. O priešais dailiai kampe įsispraudęs veidrodis ir komoda.

Tokiomis pačiomis nuotaikomis interjeras verda ir vonios kambaryje. Be šviesių, jaukių spalvų interjerą papildo vonia su dušo mechanizmu ir elegantiškas tačiau neperspaustas pakabinamas šviestuvas. Praktiškumo taip pat nepamiršome į spintelę įmontuota skalbimo mašina, o spintelės šone atsiranda niša su pufu prireikus prisėsti ar tiesiog patogiai pasidėti kokį nors rūbą. Dažnai mėgstu kurdama savo kristinosinterjerai.lt interjerus šiek tiek prislėpti namų buitį. Net ir vonios kambaryje  įsivesti nekasdieniško jausmo. Todėl už pakabinto veidrodžio slepiasi erdvi spintelė buities ir higienos daiktams pasidėti.

Štai toks tas „Aukso dulkės“ nuostabios poros namų interjeras. Kaip jau sakiau nors ir šiek tiek miksuotas, tačiau labai šiltas, neperkrautas, patogus ir jaukus.

Tik nepamirškite – „Jei norite, kad gyvenimas jums šypsotųsi, iš pradžių dovanokite jam savo gerą nuotaiką“. (Benedictas Spinoza)