Poilsio buto interjeras Ispanijoje 2017

„Tinkamai sureguliuotas, protingas poilsis yra geriausias mūsų sveikatos, mūsų valios ir mūsų grožio šaltinis. Taigi visuomet reikia eiti savo laiku, anksti ilsėtis ir anksti energingai keltis. Be to, poilsiui reikia atitinkamai pasiruošti.“ – sako Stasys Paulauskas. Aš dar norėčiau pridurti, kad jeigu pailsėti visgi nepavyksta savo laiku, laibai svarbu, kad atostogos būtų patogios ir komfortiškos. Taip pat, kad poilsio vieta būtų atitinkamai paruošta, tvarkinga ir maloni mūsų laisvalaikiui.

Poilsio būstas Ispanijoje – tai atostogų būstas. Tikrai daugelis iš mūsų svajojame turėti galimybę atostogaujant apsistoti kažkur kitur, gražioje vietoje. Taigi ši idėja yra realizuota, įsigytas poilsio būstas Viduržemio jūros pakrantėje.

Išplanavimas šiame bute diktavo savo sąlygas todėl valgomojo zona parinkta su vaizdu į Viduržemio jūrą. Svetainės zona kiek nuošaliau. Virtuvė labai dėkingai suprojektuota uždaroje erdvėje, bet su atskiru išėjimu į balkoną/terasą.

Atostogaujant tokioje vietoje tikrai malonu, saulės spinduliams pažadinus, pusryčiaujant mėgautis ne tik rytine kava, tačiau ir vaizdu pro langą – maloniai banguojančiais jūros mėliais.

Kadangi tai atostogų būstas ir jis yra Ispanijoje, panaudoti ryškūs spalviniai akcentai kaip, kad dailininko Arūno Žilio kūrinių reprodukcijos. Tokios detalės mūsų lietuviškuose interjeruose dažniausia būna per ryškios, bet šiame interjere puikia dera tiek miegamojo erdvėje tiek visuose kituose kambariuose, kuriose parinktos ryškios dailininkų paveikslų reprodukcijos.

Grindų danga pasirinkta būdinga šiems kraštams – marmuro plytelės. Sienos nudažytos šviesiomis spalvomis todėl kartomis ir saulėtomis dienomis neslėgs.

Šis interjeras modernus, lengvas su keletu atskirų kambarių. Kad galėtų apsistoti ne tik buto šeimininkai, tačiau ir šeimos draugai.