Mažo buto interjeras Kaune, senamiestyje

2017 metai

Nedidelio buto interjeras pačioje Kauno širdyje, senamiestyje. Senamiestyje beveik nėra pramonės, vyrauja istoriniai, kultūriniai ir gyvenamieji pastatai. Net automobilių eismas labai ribojamas. Argi ne puiki vieta gyventi?! Laisvais vakarais išeini pasivaikščioti. Aplankai Rotušės aikštę, romantiškai prasuki Nemuno pakrante. Praeidamas meni knygose ir nuotraukose legendomis apipintas Kauno dienas ir pamerki akį paslaptis ir karo metus ištvėrusiems gotikos, renesanso ir baroko stiliaus pastatams. Lietuvių poetas, rašytojas Juozas Erlickas yra pasakęs: „Kaunas yra visų kelių pradžia“.

Šis klasikinio stiliaus buto interjeras puikus pavyzdys kaip iš mažo, nedidelio butelio galima padaryti labai jaukų ir išskirtinį butą. Šiame bute patogu ir gyventi pastoviai, ir laikinai nuomotis.

Bendroji svetainės ir virtuvės erdvė labai nedidelė, bet jauki. Erdvę vizualiai padidina veidrodžiai. Taip pat vizualiai didesnės erdvės pojūtį suteikia ir pasirinkti šviesūs baldai. Šiek tiek gyvumo bendrai erdvės pridės ryškesnių tonų nedidelės valgomojo zonos kėdės. O elegancijos suteiks parištos užuolaidos, kas itin būdinga kristinosinterjerai.lt interjerams.

Virtuvės zonoje įmontuota buitinė technika. Dažnai, kai virtuvės ir svetainės erdvės yra sujungtos į vieną, man kaip interjero dizainerei norisi šiek tiek paslėpti buitiškumą. Todėl gartraukis paslėptas po spintele. Šis sprendimas būdingas kristinosinterjerai.lt interjerams.

Miegamojo zonoje taip pat yra viskas kas būtina: lova, spintelės, televizorius. Kadangi yra suformuota atskira patalpa kaip, kad drabužinė ar sandėliukas, todėl mums nereikia didelių spintų šiame kambaryje. Spalvos pasirinktos šviesios, ramios, šiltos, kaip ir visame buto interjere.

Persikelkime į vonios kambario erdvę, kurioje suformuota vieta dušui. Taip pat šalia į spintelę įleista kriauklė šalia kurios atsiras ir spintelė visoms higienos ir buities priemonėms paslėpti.

Butas nors nedidelis, tačiau šviesus ir jaukus. Kaip sakė A.Diuma knygoje „Markizė d’Eskoman“ „Mes visada branginame tas vietas, kur buvome laimingi“. Būkime laimingi savo didžiausioje tvirtovėje – namuose. Ir branginkime juose patirtas akimirkas.