Modernus namo interjeras Marijampolėje.

Tai ramus, santūrus dviejų aukštų namo interjeras jaunai, gražiai šeimai. Namų interjeras ne veltui pavadintas „Debesų namais“. Jau vien pavadinimas atskleidžia didžiąją priimtų sprendimų paslaptį, kad viskas namuose bus elegantiška, grakštu ir patogu. Santūrumas išlieka tiek pirmojo tiek antrojo aukšto erdvėse. „Originali idėja dizainą padaro savitu, funkcija – veiksmingu, o kokybė prideda vertės“. (Serge Zuev) Todėl kūrybinio proceso metu priimti ilgaamžiai sprendimai. O spalvinėje gamoje vyrauja ramios, jaukios spalvos.

Interjeras gimė palengva. 

Ne vienus metus kurdama interjerą klientų namams, supratau, kad svarbiausia  yra užsakovo norai ir jų realizavimas. Todėl šio namo interjeras gimė palengva – įsiklausant. Buvo apsvarstyta keletas baldų išdėstymo sprendimų, keletas spalvinių variantų. Kadangi užsakovams nesinorėjo nei modernaus, nei klasikinio interjero stiliaus. Todėl šio namo stilistinėje visumoje atsiranda truputėlį tarsi angliško stiliaus prieskonio, taip pat priimti balti akcentiniai sprendimai tokie kaip: baltos durys, balti grindų apvadai. Tokios detalės tarsi namo interjero kontūras išryškinantis visą pasirinktą  dizaino sprendimą.

Namo erdvės savo dydžiu tikrai dėkingos. Jau tik įžengus į namą pasitinka šviesus prieškambaris, kurio nišoje įsikomponuoja patogus minkštasuolis prisėdimui pasikeičiant avalynę. Visuomet sakau, kad toks minkštasuolis prieškambaryje būtinas! Tad net peržvelgus visus mano kuriamus interjerus – kristinointerjerai.lt, maža rasime tokių, kur nebūtų šios itin svarbios detalės. Taip pat labai svarbus baldas yra spinta lauko rūbams ir batams sudėti. Todėl šalia minkštasuolio įmontuojama erdvi sieninė spinta. O ant sienos atsiranda vieta veidrodžiui ir jo apšvietimui.

Iš prieškambario patenkame į virtuvės erdvę. Pasirinkta plytelių danga yra ramių spalvų, neiškrentanti iš konteksto – šviesių, šiltai pilkų tonų. Palei sieną sumontuojami balti virtuvės baldai. Šalia šviesių baldų pasirinkome kontrastingą tamsų stalviršį, kuris puikiai dera bendroje virtuvės koncepcijoje.  Kadangi virtuvės zona taip pat dėkinga erdvės atžvilgiu, darant išdėstymo planą, valgomojo komplektas atranda savo vietą pačiame kambario centre. Vėlgi pasirinktas kontrastingas tamsaus masyvo stalas ir šiltai pilkų tonų kėdės.

Iš virtuvės lengvai patenkame į svetainę, nes kaip dažniausiai jau įprasta, šios erdvės bendros. Svetainės zonoje norėjosi neapkrautos, baldais neužstatytos erdvės. Daug maloniau kai net namus užplūdus būriui svečių visiems pakanka vietos pasišnekučiuoti, pabendrauti.

Persikelkime į šeimininkų miegamąjį. Žinoma, mūsų dėmesį iš karto prikausto didelė lova, su česteriuotu galvūgaliu. Apskritai Chesterfield baldai kilę iš Anglijos. Tai natūralios odos, rankų darbo, unikalaus stiliaus bei itin aukštos kokybės baldai. Todėl pasirinkus tokį baldą džiugina ne tik kokybė, tačiau ir miegamajame atsirandantis, namo interjero detales jungiantis, angliško stiliaus akcentas. Sienos santūrios, neperkrautos. O pro didelį langą patenkanti dienos šviesa maloniai džiugins saulėtais rytais.

Pažvelgus į vaikų kambarį erdvės rodos daug mažiau, tačiau taip yra dėl to, kad čia galvojant apie ateitį atsiranda baldai dviems atžaloms. Šiam kambariui pasirinktas lengvas šviesus interjeras. Suplanuoti visi būtiniausi baldai: lovos, rašomas stalas, spintos, kurias bėgant laikui užpildys spalvingi žaislai ir nepaprastų emocijų, nuotykių ir išminties kupinos knygos. Grindų danga pasirinktos šviesios parketlentės.

Vonios kambarys itin išskirtinis šiame interjere ornamentikos, raštų margumo atžvilgiu. Tokiu būdu sukuriant pompastikos, puošnumo jausmą. Prie šio jausmo puoselėjimo prisideda ir tokie sprendimai kaip dušo kabinos atsisakymas ir elegantiškos vonios pasirinkimas. O dušo kabina atsiranda antrame san. mazge, kuris jau kiek kuklesnis ir santūresnis.

Visas interjeras labai vieningai iš pirmo namo aukšto pereina į antrąjį ir apjungia visas namo erdves. Tikiu, kad graži ir šilta užsakovų šeima Debesų namuose gyvens apsupti dangiškos – šeimyniškos meilės bei palaimos ir tarpusavio santarvės.