Modernus  kotedžo interjeras Kaune.

Tai jaunos šeimos kotedžo interjeras pasipuošęs švelniomis pastelinėmis spalvomis ir patogiu išdėstymu. Tai dviejų aukštų kotedžo interjeras, kuriame sukūrėme jaukų interjerą šeimos gyvenimui.

Namo išdėstymas, kaip jau minėjau, labai patogus. Antrame aukšte išsidėstę gyvenamieji kambariai, vonios kambarys ir laiptų erdvė. O pirmajame aukšte lieka antrasis san. mazgas, prieškambaris ir bendroji erdvė, kurioje susijungia virtuvė, svetainė ir valgomojo zonos.

Pirmo aukšto tualetas įsikūręs dalinai po laiptų erdve. Tačiau aš džiaugiuosi tokiais sprendimais, nes san. mazgas yra būtinas pirmame aukšte. Tai paprasčiausiai labai patogu – karštą vasaros dieną mėgautis saule išeiname į terasą ir prireikus pasinaudoti tualetu nereikia lipti į viršų. Viskas vietoje.

Virtuvės zona gana erdvi, tikrai nemažai spintelių. Todėl manau šiuose namuose bus gaminamas gardus maistas ir vyks jaukūs pašnekesiai sėdint prie pietų stalo arba gurkšnojant kavą patogiai įsitaisius ant minkštosios dalies. Spalvinėje gamoje vyrauja švelnūs, neryškūs rudos atspalviai. O sienas papuošia piešiniai iš žodžių.

Tai vienas įdomesnių sprendimų bendroje erdvėje. Juk retai svetainėje sutinkame ant sienos surašytas visas namų taisykles, tokias kaip: mylėti vienas kitą ir laikyti aukštai pakeltas galvas. O tikrai turėtume kiekvienas turėti tokią „špargalkę“ visą laiką gal nebūtinai ant sienos, tačiau tikrai prieš mūsų akis. Nes nutinka ir taip gyvenime, kad rūpesčiai priverčia pamiršti kas gyvenime svarbiausia. Manau tikrai sutiksite, kad nieko nėra svarbiau už sveikatą ir šeimą!

Sugrįžkime prie interjero sprendimų – svetainėje suformuota šiek tiek užslėpto apšvietimo, kad interjeras būtų dar įdomesnis. O kad nebūtų lygios lubos – jos yra suformuotos, taip išgaunant nekasdienišką kambario vaizdą. Greta lango įsikomponuoja kampinė sofa ir televizoriaus zona.

Pakilus į antrą aukštą užsukime į vieną iš kambarių. Tai šeimininkų miegamasis, kuris nuspalvintas sodria žalia spalva suteikiančia visam kambario interjerui gyvumo ir žaismingumo. O laikui bėgant atsiras ir visi reikalingiausi baldai. Šiame aukšte dar turime du laisvuosius kambarius, kuriuose bus įrengti vaikų kambariai.

Vonios kambario erdvė ne maža. Jai pasirinktas paprastas, visiškai neutralus spalvinis spektras.  Čia laisvai sutelpa ir vonia, ir dušas. Žinoma lieka vietos ir kriauklei.

Norisi pasidžiaugti, ne sukurtas šviesių, šiltų žemiškų spalvų interjeras kaip fonas gyvensiantiems jame. Jokių ryškių spalvų vien tik šilumą ir meilė aplink! Enjoy Life, It’s Delicious…