“Gėlių sala” parduotuvės interjeras Kaune.

Šio namo interjero spalviniame spektre vyrauja prislopintos spalvos. Kadangi gėlių salone spalvų ir taip yra daug, tad norisi mažiau chaoso.

Gėlėms dar nuo senų laikų buvo priskiriamos tam tikros savybės ir buvo tikima, kad vienos gėlės gali sustiprinti santykius, o kitos – netgi išskirti žmones. Todėl tai, ką dovanojame ar auginame, yra labai svarbu. Lygiai taip pat svarbu ir kur, bei kaip auginame gėles. Todėl man kaip interjero dizainerei darbas prie šio projekto pasirodė labai svarbus ir atsakingas.

Sukurti harmoningai ir prabangiai šios parduotuvės aplinkai naudota ilgaamžės medžiagos – gryna mediena. Toks interjero sprendimas sukuria ryšį su gamta ir leidžia parduotuvės vidaus aplinkai pilnai susitapatinti su parduodamu produktu. Puiku kai grožis eina išvien su praktiškumu, todėl pasirinktos dailios, bet aplinkos poveikiui atsparios grindys.

Namų šiluma dvelkiančią aplinką tik dar labiau sustiprina baltos spalvos židinio imitacija. Tačiau pats didžiausias parduotuvės interjero akcentas – elegantiškas ir prabangus tamsaus medžio prekystalis. Įžengus pro parduotuvės duris šis prekystalis tikrai patrauks pirkėjų akis.

Net ir gėlių bei spalvų pripildytoje erdvėje reikia ramaus kampelio atsipūsti, pailsėti ir maloniai pasišnekučiuoti prie arbatos puodelio. Tam priešais dekoratyvinį židinį pastatyta patogi sofa. Jos žalia spalva nepastebimai įsilieja į interjero kontekstą ir tuo pačiu leidžia jaustis komfortabiliai.

Daugybė spintelių, lentynų ir dekoracijų papuoš šią erdvę taip suteikdami jaukumo ir unikalumo parduotuvės vidaus aplinkoje. Malonu prisidėti prie nepaprastos ir stebuklingos vietos įkūrimo.
Šis projektas jau yra užbaigtas – pilnai realizuotą interjerą „Gėlių sala“ galite pamatyti >>> atlikti darbai.