Modernios klasikos kotedžo interjeras Kaune.

Tai išskirtinis kotedžo interjeras.

Jis išspręstas modernios klasikos stiliumi. Tikrai įvykęs – gražus, lengvas, žaismingas interjeras!

Šis projektas pasižymi sprendimu, kurį dažnai kartoju savo kuriamuose www.kristinosinterjerai.lt interjeruose. Šiose erdvėse dažnai nebūna suformuota prieškambario erdvė. To pa sekoje visuomet darau dvipusę spintą, kuri dar ir labai funkcionali. Ją galime naudoti ir iš prieškambario, ir iš virtuvės pusės. Tad tokiu būdu ir sutaupau erdvę ir atskiriu, kad būtų patogu naudotis.

Kadangi tai jaunos šeimos interjeras mėgstančios blizgesį, mėgstančios puošnumą. Todėl išdrįsau suformuoti aptakesnes formas, panaudoti kristalus, aksomą ir daug puošybos. Kaip, kad dažniausiai bendrojoje erdvėje susijungia virtuvė, svetainė ir valgomasis.

Virtuvės erdvėje dvelkia moderniu stiliumi. Vienas įdomesnių sprendimų priimtas planuojant kur pastatyti valgomojo stalą. Vietos buvo ne per daugiausiai, tačiau pietauti palinkus prie mažo svetainės staliuko tikrai ne išeitis.. Todėl taupant vietą nuspręsta valgomojo stalą prijungti prie įmontuoto virtuvės baldo, taip sudarant vieną patogią konstrukciją ir galutinai išsprendžiant iškilusią stalo padėjimo dilemą.

Svetainės erdvę užpildo įprasti baldai. Tokie kaip: sofa, stalelis, krėslai, televizoriaus komoda ir kitos detalės. O jaukumo suteikia elegantiškai parištos puošnios užuolaidos bei didelis minkštas kilimas. Apšvietimui pasirinkti įvairesni tačiau darnia prabanga alsuojantys šviestuvai su svyrančiais kristalais.

Greta svetainės erdvės įsikomponuoja nepaprastai elegantiški ir grakštūs tarsi balerina balti laiptai. Šiais laiptais patenkame į antrojo aukšto erdves, kuriose išsidėsto šeimininkų miegamieji ir vonios kambarys.

„Žmonės keliauja nepaprastai toli, kad stebėtųsi kalnų aukštybėmis, milžiniškomis jūrų bangomis, ilgomis upių vagomis, plačiais vandenynų toliais, ciklišku žvaigždžių judėjimu, tačiau pro save jie praeina be jokio susidomėjimo…“ (Šv. Augustinas). Taip būti neturėtų, nes mes esame labai svarbūs ir mūsų namai bei jų aplinka taip pat.

Jaunos šeimos kotedžas yra išsidėstęs per du aukštus todėl visos erdvės pritaikytos šeimos gyvenimui, o tas gyvenimas juk gali būti ir puošnus.