Klasikinis namo interjeras Kaune.

Interjero spalvinės gamos – šiltos, žemiškos. Kaip ir būdinga kristinosinterjerai.lt  interjerams.

Vos įžengus į šiuos namus pasitiks jauki ir šviesi atmosfera. Žinoma, kaip mėgstu sakyti koks prieškambaris be patogaus prisėdimo avalynei pasikeisti? Todėl šalia lango atsirado vieta suoleliui ir žinoma greta atsiras rūbų spinta.

Persikelkime į virtuvės zoną, kuri yra labai patogi. Kaip aš mėgstu ši erdvė nišoje, ne parodinėje vietoje. Todėl kartais net ir neišplautas indas gali ramiai būti ir niekam nebadyti akių. Šalia matome pietų stalą virš kurio kabo puošnus šviestuvas.

Sulig valgomojo zona po truputį einame į svetainės zoną. Čia išdidžiai stovi dvi patogios sofos, kurios leis ne tik patogiai susodinti svečius, tačiau ir patiems šeimininkams ramiai prisėsti po darbų ir atsipalaiduoti žvelgiant į šalimais stovinčio židinio viduje šokinėjančią liepsną. Ši jauki svetainė puikia tiks ir šeimos kino vakarams, kadangi visai šalia turime ir televizoriaus zoną. O patogiam daiktų padėjimui suprojektuota erdvi ir daili indauja.

Viskas šiame interjere suprojektuota taip, kad ne tik būtų puošnu ir gražu, tačiau dar atliktų ir funkciją.
Iš svetainės patenkame į prieškambario erdvę iš kurios galime patekti į antrąjį namo aukštą. Aš kaip interjero dizainerė kurdama interjerus pastebėjau, kad šiuolaikiniuose namuose laiptai vis rečiau slepiami uždarose erdvėse, tokiose kaip laiptinė. Daugelio šių dienų užsakovų namuose jie ne tik yra aiškiai pastebimi, tačiau ir tampa viena didžiausių namų puošmenų. Vienur dailūs, drožinėti, grakštūs ir plastiški, o kiti tvirti, galingi, pompastiški. Viskas priklauso nuo pasirinkto interjero stiliaus ir namo šeimininkų norų. Persikėlus į antrą aukštą pamatysime čia išsidėsčiusius miegamuosius.

Kaip sakė vienas amerikiečių žurnalistas – H. L. Mencken „Namai, tai ne vien trumpalaikė priebėga. Jų esmė – pastovumas, jų gebėjimas augti ir tvirtėti, jų išraiškos savitumas, visos tų namų detalės bei juose gyvenančių žmonių asmenybės“.

Todėl ir šis patogus būstas sukurtas šeimos gyvenimui ir komfortabiliam buvimui, augimui ir tobulėjimui jame. Linkiu, kad aukitumėte kartu su savo vaikais, ne aukodami savęs, o gyvendami savo gyvenimą ir esu tikra tai jums sugrįš pačia didžiausia meile, supratimu ir pagarbą, kokios tik galite tikėtis.