Atostogų būstas Šventojoje – „Hermio vila“.

Tai išskirtinis ir prabangus atostogų būstas prie jūros. Gana komplikuota šio būsto išplanavimo padėtis privertė ieškoti sprendimų. Atvestos komunikacijos taip pat padarė įtaką, kad reikėjo prisirišti prie jau esamų taškų. Tačiau puikiai pavyko sukurti liukso klasės poilsio oazę, kurioje apsistos šeimos nariai.

Pažvelgus į miegamojo erdvę, akį patraukia ne tik didelė patogi lova, tačiau ant sienos už jos atsirasiantis sieninės tapybos darbas. Jis suteiks jaukumo šiam kambariui. Kas man kaip interjero dizaineriai šiame interjere buvo įdomiausi, tai miegamojo kambaryje priimtas sprendimas įmontuoti išleidžiamas lovas sieninėje spintoje. Tai iš tiesų originalus interjero sprendimas, tačiau ir labai praktiškas. Juk turint būstą šalia jūros šiltuoju metu tikrai sulauksime svečių.

Svetainės, virtuvės ir valgomojo zonos, kaip dažniausiai ir įprasta, sujungtos į vieną. Toks sprendimas leidžia ne tik sutaupyti vietos ir vizualiai išplėsti mažas erdves, tačiau ir suteikia galimybę net užsiimant skirtingomis veiklomis vis tiek būti šalia, bendrauti. Bendravimas šiais technologijų laikais labai sumenkinamas. Žinoma, atsiradus kompiuteriams ir internetui galimybės išsiplėtė neišmatuojamai. Dabar atrodo įprasta sėdint prie kavos puodelio nevaržomai kalbėtis su kitoje pasaulio pusėje gyvenančiais giminaičiais. Labai smagu, kad taip stipriai patobulėjome, tačiau ar gerai, kad pamirštame kaip bendrauti sėdint ne prie ekrano, o kalbant gyvai su žmogumi.

Siela neina viena kryptimi ir neauga kaip nendrė. Siela išsiskleidžia kaip daugybę žiedlapių turintis Lotosas.“ („Apie savęs pažinimą“, Kahill Gibran) Ir išties ko reikia mūsų sielai, kad ji džiaugtųsi? Tikriausiai labai nedaug. Malonus pokalbio, ramaus vakaro šeimos apsuptyje, o gal saulės spinduliais ir biriu smėliu apglėbiančių atostogų.

Ir kokios gi bus atostogos jei apsistojote prastai aptarnaujamame motelyje, teks miegoti ant daugelio išgulėtų girgždančių lovų, o pabudus ryte reikės sukti galvą, kad pažadėjote išvykti iki 12 valandos? Štai čia ir išryškėja visi savo atostogų būsto privalumai. Toks būstas ne tik, kad nepalieka galimybės minėtiems nepatogumams, tačiau  ir leidžia pasijusti išskirtiniais, labiau atsipalaiduoti, neskubėti ir pasimėgauti gyvenimu.

Atostogų būsto – „Hermio Vila“ prabanga dvelkiantis grožis šeimos atostogas prie jūros kas kartą pavers įsimintiniausiomis.