“Il Bacio” Gėlių Mados Namai Klaipėdoje

Tai tiesiog keli interjero eskizai kaip galėtų atrodyti mados namai. Gėlės tai būdas daug ką pasakyti ir padaryti. Ne veltui sakoma „Gėlės negali išspręsti visų problemų, tačiau tai puiki pradžia“ (Nežinomas autorius).

Kaip interjero dizainerei man labai smagu kurti neįprastas erdves ir priimti įdomius sprendimus. Toks smagus sprendimas kaip gėlių parduotuvėje stovintis manekenas yra visiškai netikėtas. Atrodo, kad jis kaip ir neturėtų būti gėlių parduotuvėje, bet labai smagu šioje erdvėje matyti tą moters figūrą. Ja galime papuošti dekoracijomis ar tiesiog elegantiškai užkabinti gėlių dėžutę ant rankos. Tokie dekoravimo sprendimai pagyvina visą parduotuvės interjerą ir suteikia jam žaismingumo.

Vyraujančios spalvos pasirinktos atsižvelgiant į Gėlių Mados Namų akcentines spalvas, tai juoda balta ir raudona. Pasirinktos spalvos ryškios, rėžiančios akį. Jos tikrai neleis klientams praeiti pro šalį.

Ir štai gėlės tiesiog žydi! Ir jų žieduose mes randame didingą Jėgą. Šis interjeras puikiai atspindi visą gėlių mados namų koncepciją.