Klasikinis namo interjeras.

Žiūrint į namo išplanavimą šiek tiek buvo pakoreguotos vietos ir nuspręsta daryti pakeitimus kaip, kad prieškambario spintos įmontavimas į darbo kambarį, virtuvės išdidinimas sandėliuko sąskaita, taip pat miegamojo perplanavimas.

Pažvelgus į virtuvės erdvę matome priimtą dar vieną įdomų ir praktišką sprendimą. Kadangi virtuvės erdvė siaura, tačiau ilga joje atsiranda daug vietos kurią išnaudojame įmontuoti spintelėms virš kurių atsiras tvirti stalviršiai. Kai pagalvoji juk dažniausiai tik įėjus į virtuvę atkreipiame dėmesį į stalviršį, kadangi jis yra labiausiai matoma virtuvės dalis. Ant stalviršio mes ne tik gaminame maistą, bet ir statome gražias interjero detales. Pavyzdžiui – vazą ar dailų indą su vaisiais, taip pat ant jo statome įvairius kitus virtuvėje reikalingus daiktus. Retai turime tiek vietos gaminimo procesui kaip, kad šio namo virtuvės erdvėje.

Kad virtuvėje kuriant kulinarinius šedevrus nekankintų besimaišantys kvapai virš viryklės po dailiais raižiniais pasilėptas gartraukis. Taip sumažiname buitiškumo pojūtį, tačiau išlaikome reikalingą funkciją.

Prieškambaryje kaip ir įprasta mano kristinosinterjerai.lt interjerams vieta būtinai atsiranda vieta prisėsti ir elegantiškas veidrodis.

Keliaudami toliau po šio namo interjerą sutinkame dar vieną kiek neįprastą šių dienų interjerams sprendimą – valgomojo erdvė atskirta ir yra uždaroje zonoje. Toks sprendimas leidžia susikurti daugiau intymumu kartu vakarieniaujant ar šventiškai pietaujant. Virš valgomojo atsiras prabangus žėrintis šviestuvas, kuri suteiks šiai erdvei prabangos prieskonio.

Svetainės erdvę taip pat matome atskirtą. Kaip ir viso namo interjere, taip ir svetainės zonoje vyraus klasika, šviesios spalvų gamos ir rankų darbo baldai. Žinoma, atsiras vieta televizoriaus zonai ir minkštos sofos prisėsti.

Miegamasis kiek ryškesnis, su prieskoniu, tarsi turintis charakterį. Norint kuo geriau išpildyti užsakovų norus ir pasiekti tobulybę sukurti net keli miegamojo zonos vizualizcijų variantai. „Namuose atsiskleidžia tikrasis žmogaus „aš“, kur pasirodoma be kaukių… Namuose nėra prasmės apsimetinėti, nes čia tau niekas negresia. Namuose kitų nėra – tu čia šeimininkas, ponas, laisvas. Tu čia gali būti bet kaip, bet ir geriausiai: pailsėti, išsimiegoti, nugesinti įtampą, išlaisvinti jausmus“. Taip apie namus yra pasakius literatūrologė Jurgita Lūžaitė-Kajėnienė. Ypatingai savąjį aš nebijokime atskleisti miegamojo erdvėje. Čia ypač privati erdvė, labiausiai mums artima. Čia prasideda ir baigiasi diena. Todėl gyvenkime jaukiai ir tausokime savąjį „aš“ tokiuose namuose, kokių norime.