Poilsio butas prie jūros Palangoje „Kopų perlas“

Vieta „Kopų perlams“ pasirinkta neatsitiktinai. Ilgai ieškota ramios ir atokios vietos, kuri atskirtų nuo miesto šurmulio, o pušynas ir jūra būtų pasiekiami vos per kelias minutes. Nuo apartamentų iki miesto centro veda puikus pušyno takas, todėl, panorus, visada gyvą ir šurmuliuojantį miesto centrą galima pasiekti pėsčiomis vos per 20 min.

Todėl ir interjeras ramus, elegantiškas, nuteikiantis kokybiškam poilsiui.

Poilsio būstas sukurtas ne minimaliomis sąnaudomis. Norėtasi prabangesnio, kokybiškesnio būsto interjero. Kuriame nebūtų didelio kontrasto nuo turimų namų. Taip pat, kad jame būtų patogu ilsėtis ir sutikti svečius. Nes kaip numatyti, turint būstą prie jūros svečių tikrai gali tekti sulaukti visą šiltąjį sezoną.

Interjerui pasirinktos šiltos, žemiškos spalvos. Panaudotos ir keli kontrastiniai atspalviai. Pagrindas yra šviesios sienų spalvos ir šiltos medžio spalvos durys, bei ąžuolo parketlentės.

Virtuvės zoną randame bendroje erdvėje kaip dažniausiai ir įprasta. Čia šalia įsikomponuoja staliukas ir minkštoji dalis. Šią zoną prabanga papuošia pakabinamas šviestuvas papuoštas dailiais kristalais. Vietą priešais sofą atranda ir praktiškai įmontuotas televizorius. Bendros erdvės akcentu tampa ryškios turkio spalvos sofa ir dailios valgomojo kėdės.

„Net jei aš kiek ir skundžiuosi, – sako širdis, – tai tik todėl, kad esu žmogaus širdis, o žmonių širdys tokios. Jos bijosi įgyvendinti didžiausias savo svajones, nes mano, kad nėra jų vertos arba kad nesugebės jų realizuoti“. (Paulo Coelho) Ir štai prabanga alsuojantis „Kopų Perlas“ pažadina didžiausias klientų svajones, o aš kaip ir visada pasistengiu jas išpildyti. Malonu savo rankomis prisiliesti prie žavios svajonės.

Persikelkime į miegamojo erdvę. Ji kaip ir visos namo erdvės nėra didelė, tačiau kruopščiai suplanavus joje telpa viskas kas reikalinga ir tuo pačiu sugeba atrodyti jaukiai ir elegantiškai. Šalia lovos įsikomponuoja spintelės, o greta didelė erdvi spinta.

Taip pat šiame bute atsiranda vietos ir darbo kambariui. Kuriame nepabijota panaudoti ir minkštą, ilgo plauko kilimą, kuris suteikia ne tik jaukumo jausmą, tačiau ir leis išsispyrus iš šlepečių pasimėgauti minkštais prisilietimais. Suprojektuoti rankų darbo baldai – grakštus darbo stalas ir klasikinio stiliaus spinta.

Tokiuose namuose malonu mėgautis poilsiu ir taip visų laukiamomis atostogomis.

sukurta: www.kristinosinterjerai.lt

2016 m