Modernus interjeras.

Pasirinkta interjero tema-balta/juoda.

Kuriamas  charakteringas fonas gyvenimui vieno aukšto name. Funkcinės zonos išdėstomos logiškai, patogiai. Virtuvė įsikomponuoja nišoje, tolėliau nuo svetainės zonos, bet arti pietų stalo.Taip siekiame, kad pietų stalas būtų naudojams ir kasdienybėje.

Formuotos lubos suteikia erdvei įdomumo, akcentuojame jas užslėptu apšvietimu.Interjero pagyvinimui pasirinkta plytos ar akmens apdaila pilnai išpildys visą interjero viziją.

Vienas iš išskirtinių šio interjero sprendimų-naudoti raštuotas liejamas grindis.Liejamos 3D sienos  ir grindys – inovacija interjero srityje.Šios grindys idealiai tinka naudoti viešose vietose, nes jos gali išsaugoti savo estetines savybes labai ilgą laiką.  Šiuolaikiškos užpilamosios grindys nenusileidžia savo kokybe įprastai grindų dangai, pavyzdžiui, parketui, laminatui ar kiliminei dangai. Jos turi daug privalumų: lengvai valomos, nedulka, ilgaamžiškos, patvarios ir estetiškos. Jas liesime prieškambaryje, virtuvėje, vonioje, duše. Kitas įdomus ir funkcinis sprendimas-”langas”  iš vonios į miegamajį. Taip gausime voniai dienos šviesos, praplesime erdvę, suteiksime žaismingumo.