Klasikinis namo interjeras ant upės kranto  <3

Šis interjero dizainas – tai namo skaičiuojančio jau daugiau nei šimtą metų interjeras. Džiugina tokie faktai, kad šiame name yra buvęs vienuolynas, todėl mes iškarto galime galvoti apie gerą energiją šioje erdvėje.

Mūsų visata yra milžiniškas energijos šaltinis… Kaip, kad kiekvienas žmogus taip ir kiekvienas būstas yra tam tikros energijos nešėjas. Mūsų namai nėra tik vieta kurioje gyvename, tai erdvė, kurioje ilsimės, mylime, bendraujame, kuriame naujas ir apsvarstome senas idėjas. Todėl labai svarbu, kad namai skleistų gerą energiją ir skatintų mus judėti tik pirmyn, bet ne priešingai.

Interjeras kurtas klasikiniu stiliumi, prisitaikant prie senų erdvių ir konstrukcijų. Dažniausiai senos statybos namuose trūksta aukščio todėl reikia gerai apgalvoti kokius interjero sprendimus pasirinkti. Erdvės paliktos tokios kokios ir buvo anksčiau, tačiau sumąstyta, suplanuota kitas išdėstymas ir kiti interjero sprendimai.

Kadangi namas stovi ant upės kranto tai mus jau pasufleruoja, kad aplinka graži, rami, romantiška. To paties norėjosi ir kuriant interjero dizainą. Tai šeimos namai, o šeimoje svarbiausia santarvė ir meilė. Tai kertiniai akmenys. Kaip sakė G. Medynskis – „Mylėti — vadinasi, linkėti žmogui gėrio ir kaip tik to didžiojo žmogiškojo gėrio, kuris išpuoselėtas liaudies dorovinio vystymosi šimtmečiais, tikrojo gėrio, pakeliančio bei apvalančio žmogų, pirmiausia sulaikančio jį nuo blogio prarajos“.

Norint interjero idėją ištobulinti iki tobuliausio varianto užsakovams, sukurta net keletas tų pačių erdvių vizualizacijų. Kaip pavyzdžiui svetainės. Svetainė šviesi, labai jauki ir elegantiška. Man kaip interjero dizainerei labai patinka erdvės išplanavimas. Būtent tai, kad svetainė atskirta nuo kitų erdvių ir kad yra uždara. Todėl į svečius užsukus giminaičiams ar draugams galime turėti daugiau privatumo, pavyzdžiui, kad ir nuo atžalų.

Persikėlus į virtuvės erdvę, matome, kad čia įsikomponuoja ir valgomojo stalas, ką visuomet patariu turėti virtuvės zonoje. Žinoma, jei tik leidžia galimybės. Taip pat kartu su virtuvės baldais įmontuota ir viskas kas reikalingiausia patogiam gyvenimui: šaldytuvas, kaitlentė, orkaitė, praustuvas. Svarbiausia, kad išnaudojus erdvę spintelėms atsiranda daug vietos gamybai, tad šiuose namuose gaminimo procesu ir malonumais vienu metu galės užsiimti, kad ir visa šeima.

Langus pridengti nusprendėme skirtingomis medžiagomis, kad suteiktume gyvumo ir žaismingumo, o taip pat, kad būtų patogu naudotis spintelėmis. Virš jų nuspręsta pakabinti rusvas romanetes, o likę langai pridengti lengvomis permatomomis dieninėmis užuolaidomis ir papuošti parištomis elegantiškomis iki pat žemės krentančiomis užuolaidomis.  Taip pat žaismingumo virtuvės zonoje suteikia ir nevienodų šviestuvų pasirinkimas.

Virtuvė apskritai yra visuose namuose beveik viena dažniausiai naudojamų patalpų, kuri yra ne tik maisto gaminimo, bet neretai ir visos šeimos ar draugų susibūrimo vieta. Todėl džiugina dar vienas pasirinkimas – greta valgomojo stalo įkomponuoti salą/barą, kuris tampa idealiu variantu šeimai susiburti ir šeimos nariui sukantis virtuvėje bendrauti tarsi sėdint prie vieno stalo.

Kadangi namas turi du aukštus, laiptais patenkame į antrą aukštą, kuriame randame patogiai išdėstytus miegamuosius kambarius. Kiekvienas kambarys labai savitas, norint kuo labiau atspindėti užsakovų asmenybę. Čia jau galime išvysti ryškesnių spalvų ir spalvingesnių detalių.

Spalvos vyrauja gana šiltos, kai kuriose erdvėse įsivedama akcentinės spalvos, tačiau visas bendras namo koloritas yra šviesus, mėlynas kaip, kad būdinga kristinosinterjerai.lt interjerams.

Šis žavus interjeras, kaip ir patys namo šeimininkai, kupinas meilės, romantikos ir gamtos grožio atspindžių.