Modernios klasikos interjeras Kaune

Jaukus ir šiltas dviejų aukštų namo interjeras, kuris visiškai charakteringas kristinosinterjerai.lt kuriamiems interjerams. Dvelkiantis ramybe, santūrumu ir elegancija, nesenstančia klasika.

Grindų danga pasirinktos natūralaus ąžuolo parketlentės sušildo visą bendrą namo interjero vaizdą. Kaip ir židinys esantis bendros erdvės centre. Koks gi būtų jaukus žiemos vakaras be maloniai rusenančios ugnies židinyje.  Kiekvienas žmogus turi asmeninį jaukaus vakaro scenarijų, tačiau šiluma, jaukus apšvietimas, neerzinantys muzikos tonai ir švelnūs kvapai kiekvienam suteikia ramybės, saugumo ir namų pilnatvės jausmą.

Maloniai nuteikia ir tokios interjero puošmenos kaip švelnios gobeleno spalvos, lengvos užuolaidų klostės. Nieko iššaukiančio nėra visame namo interjero dizaine. Įdomesnis sprendimas priimtas lubų atžvilgiu, suformuotos kelios lubinės nišos su apšvietimui. Naudojami dailūs lubų apvadai, natūralaus medžio baldai, akmeniniai stalviršiai bei veidrodžiai. Masyvo baldai pasirinkti ne atsitiktinai – žmonėms jie sukelia teigiamas emocijas, maloniai nuteikia. O taip pat svarbiausia, kad mediniai baldai labai patvarūs, ilgaamžiški. Apskritai natūralus medis neturi sintetinių dervų, gali pasižymėti net sveikatai naudingomis savybėmis. Pavyzdžiui spygliuočių medienoje yra gausu eterinių aliejų, kurie skleidžia malonų kvapą, o štai baldai iš pušies ir eglės turi gydomųjų savybių.

Namo interjero spalvinėje gamoje vyrauja šilta smėlio spalva ir balta kontrastui sukurti. Persikėlus į vaikų kambarius atsiranda šiek tiek žaismingumo ir spalvinio gyvumo, nes visgi tai vaikų kambariai, tačiau stengiamasi smarkiai nenukrypti nuo klasikos temos. Šioje erdvėje taip pat pasirinkta vietą užpildyti tvirtais, bet elegantiškais mediniais baldais. Priimtas sprendimas, kad vaikų kambariai patogumo sumetimais turi turėti savo san. mazgą.

Šeimininkų miegamasis taip pat kaip ir visas būsto interjeras persmelktas romantikos ir elegancijos jausmo, tačiau ramus spalvų atžvilgiu. Visiškai nuteikiantis poilsiui. Šalia miegamojo atsiras erdvi drabužinė ir vonios kambarys.

Laiptais nusileidus į pirmąjį aukštą yra svečių ir bendrasis tualetas, kad nereikėtų kilti į viršų. Kas man kaip interjero dizainerei labai patinka šio namo išplanavime, kad virtuvės zona atsiranda nišoje ir tokiu būdu atsiskiria nuo svetainės. Todėl bendraujant su svečiais nereikės sukti galvos, kad stovi nepaslėptas indas ar buities įrankis.

Virtuvės erdvė pilnai išnaudota komfortabiliai suplanavus įmontuojamus baldus. Taip pat sumąstyta pastatyti salą prie kurios labai laisvai galime prisėsti rytinės kavos puodeliui. Spalvos išlieka panašios pat kaip ir visuose namuose. Tik įsiveda kiek charakteringos rudos spalvos su raštais.

Rezultate lengvas, elegantiškas interjeras sukurtas patogiam šeimos gyvenimui. „Negalima svajoti apie geresnį pasaulį ir laukti, jog kažkas tau jį padovanos tik todėl, kad tu to nori“, – Alessandro Barrico. Nepamirškime, kad svajodami sukurti tobulus, jaukius namus turime nuosekliai siekti šio tikslo, nes dizaineris padės viziją paversti realybe, bet taip jau gyvenimas sudėstytas, kad negalės visko padaryti už jus.