Modernus namo interjeras Alytuje

Užsakovų pageidavimu pasirinktas modernaus stiliaus interjeras, kuriame vyrauja santūrumas, ramybė, tvarka ir estetetika. Pasirinkta ramios natūralesnės spalvos ir ąžuolo masyvo medžiagos. apsižvalgius pamatai, kad namas stovi gražioje gamtos vietoje, todėl norėjosi ir visą namo interjerą įlieti aplinką.

„Ar žmonės žino, kad miškai —

tai mūsų žemės gyvos mintys,

kad jiems išnykus visiškai,

žmogus ir žemė ims kankintis?“ (Justinas Marcinkevičius)

Su šia gilia poeto Justino Marcinkevičiaus posmelio mintimi ir kibome į laukiančius didelius darbus.

Svarbiausia nenaudingas patalpas išnaudoti protingai.

Kuriant šio namo interjerą labiausiai buvo svarstoma apie vienos patalpos likimą. Džiaugiuosi tuo, kad išsigriovė ir pasinaikino be paskirties buvusi patalpa. Į jos vietą stojo valgomojo zona su gražiu, moderniu pietų stalu. Toks išplanavimo pakeitimas stipriai išdidino bendrą erdvę.

Patalpų spalva tiek pat svarbi, kiek ir patogus namų išplanavimas ar geras apšvietimas. Pasirinkdami spalvas turime ypatingai kruopščiai planuoti, nes spalvos turi didelę įtaką mūsų nuotaikai. Šiame interjere nepabijojome šalia šviesių spalvų panaudoti ir tamsesnių, sodresnių atspalvių. Taip modernaus namo interjere įsivedėme gyvumo, įdomumo, pikantiškumo.

Kaip būdinga kristinosinterjerai.lt interjerams neapsieita be sienų dekoro. Suformuoti mediniai balkiai, nes būtent toks buvo užsakovų noras buvo išsakytas jau pačioje darbų pradžioje. Šis interjeras sušildytas dailininko Lino Atgalainio freskomis ir tokiais gražiais elementais kaip keramikės Nomedos Marčėnaitės specialiai šiems namams pagamintu be galo gražiu laikrodžiu, kuris puikiai surado vietą virtuvės zonoje.

Namo erdvių išdėstymas turi būti patogus.

Namas yra išsidėstęs per du aukštus. Pirmame aukšte yra gyvenamo erdvė: svetainė, valgomasis, virtuvė, san. mazgas ir, žinoma, prieškambaris. Antrajame aukšte išsidėsto miegamieji kambariai, skalbykla bei bendra vonia.

Svetainės erdvėje daug natūralios šviesos pateks per didelius langus. Be visų šiai erdvei reikalingų baldų ir daiktų atsiranda vieta televizoriaus ir židinio zonai, o tvarkingam knygų padėjimui greta sofos galbūt įsikurs ir moderni knygų lentyna.

Pažvelgus į virtuvės zoną matome įmontuotus virtuvės baldus, viryklę, orkaitę šaldytuvą ir viską kas reikalingiausia. O persikėlus į vonios kambarius, matome, kad kaip ir visuose namuose interjeras išspręstas moderniame stiliuje.

Mano kurtuose interjeruose dažniausiai surasime ne po vieną mano mėgstamą sprendimą interjero klausimais. Vienas tokių panaudotas ir šiuose namuose – šildomos viso namo grindys. Grindų danga pasirinktos ąžuolo parketlentės, medžio durys ir taip pat ąžuolo medienos laiptų pakopos. Tokia mediena pasirinkta siekiant kokybiškumo ir ilgaamžiškumo, nes juk niekas nenorime įsirengę namus vos po kelių metų juos vėl naujinti.

Eleonora Ruzvelt sakė: „Ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu“. Daug darbo metų parodė, kad kiekvienas užsakovas ateina su vienas už kitą gražesniais norais ir svajonėmis. Man kaip interjero dizaineriai be galo gera padėti toms nuostabioms svajonėms išsipildyti.