Klasikinio stiliaus namo interjeras Mažeikiuose

Interjero dizainerė – Kristina Grybaitė.

Vizualizacijose būsto interjerą puošia dailininko Arūno Rutkaus kūrinys.

Kas įdomiausia šiame name? Tai nuostabus architekto darbas – visiškos, tobulos simetrijos namas. Jau pradedant nuo sklypo, nes įvažiuojant į šią teritoriją sklypas yra pailgas, priekyje gaunasi apvalus žiedas kurį galime apvažiuoti. Toliau stovi namas su tobula simetrija: dvi kolonos, dešinė namo pusė idealiai tokia pati kaip kairė. Vienu žodžiu idealus architektūrinis darbas. Langai su skirtukais, kaip kad priklauso klasikiniam interjerui.

Šiame name mus pasitinka gražus pastatas todėl iš karto labai norisi padaryti gražų namo interjerą. Suprojektuotos erdvės patogios, viskas šalia. Virtuvės zona šviesi, erdvi. Joje sumontuota visa buičiai ir patogumui reikalinga įranga. Šalia – valgomojo zona. Tikrai erdvi, joje telpa ir didesnis būrys žmonių.

Keliaujant toliau randame svetainės zoną, kuri išties gana nedėkinga. Iš kelių galimų variantų pasirinktas vizualizacijose pateiktas. Elegancijos ir puošnumo suteiks parištos dailios užuolaidos.

Namų židinio šiluma ir šviesa maloniai ramina žvarbiais vakarais, todėl įėjus į tokios puikios architektūros namą norisi ir įspūdingo židinio, kuris kurtų karališką jaukumą. Todėl šone matome židinį šalia kurio, greičiausiai, atsiras ir foteliai. Suformuotos lubos. Vedantys į antrą aukštą laiptai klasikinio stiliaus, kaip ir visame name.

„Vyras savo namuose gali būti karalius tik tuomet, kai moteris – karalienė.“ (Viktoras Hugo) O didelis, erdvus ir prabangus miegamasis kiekvienam namų šeimininkui leis jaustis tikru karaliumi ar karaliene. Atvykusi į objektą miegamojo erdvėje radau pastatytą keistą sienutę. Miegamasis yra be proto didelis, tokiu būdu buvo mąstyta atskirti zonas. Tačiau, manau, kad to visiškai nereikia. Tad ją išgriovėme ir padarėme didelį, erdvų miegamąjį iš kurio patenkame į drabužinę ir į atskirą šeimininkų vonią.

Vonios erdvėje priimtas sprendimas nedėti dušo, o pasirinkta vonia. Kadangi dušas jau bus ir pirmame aukšte, ir vaikų kambaryje. Tai gi čia yra suprojektuota kampinė vonia. Kaip įprasta kristinosinterjerai.lt interjerams virš tualeto nišoje puikiausiai sumontuojame spinteles visam ūkiui ir higienos priemonėms pasidėti. Visoje vonioje pasirinktos klasikinio stiliaus plytelės atitinkančios visą namo interjero stilių. Spalvos šviesios, nerėžiančios akies, tačiau pabrėžiančios interjero puošnumą.

Vaikų kambariuose vyrauja ta pati stilistika. Šiek tiek pritaikyta pagal vaikų charakterius tiek spalviškai tiek dekoro atžvilgiu. Langus elegancijos pilnu grakštumu šiek tiek pridengs parištos užuolaidos ir leis išgauti gracingumo kambario interjere. Ramiai renkantis šie kambariai turėtų pasidaryti dar labiau asmeniški.

Vaikų kambario dušo erdvėje išlaikytos visame name vyraujančios šviesios spalvos ir klasikinio stiliaus dekoras. Suprojektuota dušo vieta. Šalia atsiras puošni kriauklė, o virš jos veidrodis.

Užlipus laiptais į antrą aukštą pasitinka didelė erdvė, todėl šioje vietoje nuspręsta padaryti antrą miegamąjį kambarį. Tai gali būti ir vaikų zona. Dažnai būna taip, kad namuose vieni nori veikti vieną, kiti kitą. Jaunimas gali būti viršuje, tėvai apačioje. Tiesiog namo erdvė taip diktuoja.  Taigi nepalikome neišnaudotos ir šios erdvės.

Anatolis Fransas  teigia, kad – „Labai išmintinga išlaikyti polinkį svajoti. Svajonės suteikia pasauliui įdomumą ir prasmę. Nuoseklios ir protingos svajonės tampa dar gražesnės, kai kuria realų pasaulį pagal savo paveikslą ir panašumą.“ Visiškai sutinku su šiuo prancūzų rašytoju. Apskritai man, kaip interjero dizainerei, labai svarbu neprarasti polinkio svajoti, kad kaskart kuriant interjerą jūsų namams džiaugsmas apimtų ne tik mane, bet ir jus, mieli klientai. Nepamirškime svajoti, o svarbiausia siekti savo svajonių.