Klasikinio interjero namas Vilniuje

Interjero dizainerė – Kristina Grybaitė.

Vizualizacijoje būsto interjerą puošia dailininko Arūno Rutkaus kūrinys.

Namo rekonstrukcija nuosavame name Vilniuje.

Kurdama interjerus aš visuomet stengiuosi išsiaiškinti užsakovo lūkesčius ir norus. Tai puikus pavyzdys to ką aš ne kartą esu sakiusi, kad modernus stilius gyvuoja apie septynis metus. Kaip jau tikriausiai supratote, šiame name jau buvo modernus interjeras, kuris jau moraliai paseno ir reikėjo atsinaujinti.

Kadangi būsto įrengimas  tikrai nemažas iššūkis tiek laiko atžvilgiu, tiek finansine prasme. Todėl visuomet stengiuosi apsvarstyti visas klasikinio interjero galimybe. Šiuo atveju nereikėjo net svarstyti, nes tai jau buvo modernus interjeras. Užsakovai pagyvenusio amžiaus žmonės, jie suprato kad nori klasikinio stiliaus interjero.

Kuo yra geras klasikinis interjeras?  Visų pirma tai dėl to, kad jis praktiškai ilgaamžis. Nebent su laiku nusidėvi sienos ir reikia jas perdažyti ar kitaip pagražinti. Visi sprendimai yra ilgaamžiai.

Kaip ir kiekvieną darbą, pradedame nuo patalpų zonavimo. Visiškai pakeista svetainės erdvė, pakeista virtuvė. Suformuotos įspūdingos lubos. Parinktas išskirtinis sienų dekoras.Taip pat nesunkiai pastebėsite, kad panaudoti kristinosinterjerai.lt interjerams būdingi rombiniai veidrodžiai, šviesios spalvos. Ir erdvė pasikeitė visiškai kardinaliai.

Svetainės atžvilgiu interjeras yra beveik tobulas. Židinys pasidarė centrinė interjero detalė aplink kurią sukasi šeimos gyvenimas. Viena židinio pusė gaunasi virtuvės erdvėje, kita svetainės. Pasirinkta vieno stiklo židinio kapsulė su gražia klasikine apdaila. Virš jo yra televizorius. Kadangi ši svetainė yra dėkinga centravimo požiūriu, tiesiog pasirinkome židinį ir televizorių turėti vienoje vietoje.

Už židinio nugaros yra virtuvė. Šioje pusėje suprojektavome indaują, vyno spintą. Šalia yra sala prie kurios labai smagu pusryčiaujant gerti kavą. Visai greta, be abejo, yra ir pietų stalas. O virtuvės erdvėje telpa visa tai kas, kas yra būtina.

Darbo kambarys yra palyginus nedidelis, kaip kad įprasta dažname name. Jame suprojektuota knygų lentyna, šalimais stovi miegamojo funkciją turinti sofutė.

Vonios kambarys elegantiškas. Kaip kad mėgstu virš tualeto ir biudė suprojektuotos spintelės. Tai puikus padėjimas visoms higienos priemonėms. Tiesiog gražiai paslepia buities sandėliavimą. Ir tokiu būdu išnyksta poreikis turėti papildomą spintą šioje erdvėje.

Didžiausias iššūkis, šiame name, buvo suprojektuoti sūnaus kambarį. Užduotis buvo suformuota tokia labai neįprasta. Kadangi sūnus renka modeliukus „Ferrari“ ir  viską kita kas tik yra susiję su „Ferrari“.  Tai gi šiam mažajam vyrukui buvo analizuota visi galimi variantai ir tikrai džiugu, kad pavyko sukurti interjerą kuris atspindi vaikino pomėgius.

Miegamasis sukurtas švelniais tonais. Čia yra suformuota jauki šeimos nuotraukų galerija, drabužinė ir, žinoma, lova. Kaip sakė Anatolis Fransas – „Didžiausia klasikinių kūrinių vertybė ta, kad jie įkvepia išmintingiems pašnekesiams, rimtiems ir nuoširdiems pokalbiams, apmąstymams.“ Miegamasis vieta, kurioje galėsite tokiais pokalbiai mėgautis su jums artimiausiais žmonėmis ir jaustis patogiai bei mėgautis intymia ramybe.

Svečių kambarys sukurtas  kiek saikingiau, ramiau. Toje pačioje stilistikoje, panaudojus kiek mažiau dekoro elementų, tačiau ne ką mažiau žavus. Prabanga alsuojantis šviestuvas ir parištos užuolaidos tik dar labiau sustiprina elegancijos pojūtį. Kuris jaučiamas viso namo interjere.

Negalėtume nepaminėti visą namą puošiančios įspūdingos laiptinės. Kurioje planuojame panaudoti dailininko Lino Atgalainio sienų tapybą. Kaip dažname kristinosinterjerai.lt kurtame interjere, sienas puoš šio dailininko darbai.

Namo interjero realizavimas prasidės pavasarį. Na, o šiuo metu vyksta kruopštus ir atsakingas darbas.