Modernus namo interjeras Prienuose.

Šiek tiek apie vietovės istoriją…

Prienai.  Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose Prienų vardas paminėtas 1502 m. kai Lietuvos didysis kunigaikštis Aleksandras Prienus padovanojo savo favoritui totorių kilmės kunigaikščiui Mykolui Glinskiui. 1773–1775 m. Seimas Prienų seniūniją pavedė valdyti kunigaikščiui Kazimierui Sapiegai. Jam valdant, Prienai gavo didžiąsias Magdeburgo teises ir herbą su Šv. Jurgio atvaizdu. Prienams tapus pavieto centru, 1791 m. lapkričio 9 d. Magdeburgo teises patvirtino karalius Stanislovas Augustas.

„Imbieriniai sapnai“ tai namo rekonstrukcija.

Interjeras sukurtas jaunai šeimai. Sudėtingiausia prisitaikyti prie esamų erdvių, nes tai dažnai stabdo fantazijas. „Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur.“ (Albert Einstein). Tačiau šio namo išplanavimas tikrai nepasakyčiau, kad buvo labai blogas. Svarbiausia turime koncentruotis į esminius dalykus, pašalinti nereikalingus efektus. Todėl  ilgai nelaukėme ir sukūrėme erdvę, valgomojo zoną, svetainę, virtuvės zoną.

Kad interjeras būtų įdomesnis suformavome lubas, padarėme užslėpto apšvietimo, o ant sienų atsirado akcentinės nišos su dekoro danga.  Visas namo išdėstymas tarsi diktavo modernaus stiliaus detales bendrojoje erdvėje, kuri sudėta taip, kad nors kambarių zonos joje neuždaros, tačiau patogiai atskirtos.

Didėjant ir gražėjant namams svarbiausia yra ne kiek išleisime, kokio dizainerio baldus užsakysime ar kiek naktų sugaišime planuodami įmantrią laiptų pakopą. Svarbiausia jog jūsų namai būtų sklidini laimės, be jos net gražiausias interjeras bus nemielas. „Laimės paslaptis paprasta: suvok, ką iš tiesų norėtum daryti, ir visomis jėgomis siek tikslo. Tada tavo gyvenimas atsiras gerovė, o visi troškimai ims pildytis lengvai ir greitai.“ (Robin Sharma).

Kaip ir būdinga www.kristinosinterjerai.lt interjerams šiam namui pasirinkta ilgaamžiškos medžiagos ir sprendimai. Ąžuolo parketlentės, medžio masyvo stalas, medinės durys – harmoningai susisieja tarpusavyje ir leidžia spręsti patogų ir jaukų interjerą šeimai.