Namo interjeras 2017 metai

Vieno aukšto namo interjeras netoli Kauno. Kuriamas stilius modernus su šiek tiek klasikos.

Pradiniai darbai kaip visuomet pradėti nuo zonavimo ir išdėstymo. Atlikus šiuos darbus jau galime pereiti prie vizualizacijų kūrimo ir brėžinių braižymo.

Šių darbų eigoje išsigrynino interjero stilius. Kartu su užsakovais nuspręsta, kad nesinori visiškai vien tik modernių namų, norisi jaukesnių, šiek tiek sentimentalesnių.  Todėl pasirinktas modernios klasikos interjero stilius.

Spalvinėje gamoje vyrauja švelnūs pasteliniai tonai. Grindų danga pasirinkta – ąžuolo parketlentės. Durys bus dažomos baltai.

Virtuvės zonoje, po ilgų diskusijų, grindis pasirinkta iškloti plytelėmis. Jų raštas gana margas – būdingas ispaniškiems interjerams. Tačiau mes puikiai pritaikėme šias plyteles prie bendro ramaus kolorito. Toks sprendimas suteikia gyvybės virtuvės interjerui. Šios erdvės baldai kaip ir pageidautina klasikiniuose interjeruose – medžio masyvo fasadais, granitiniu stalviršiu ir įmontuota buitine technika. Kadangi virtuvė sujungta su svetaine, todėl stengiuosi visada, kad gartraukis būtų paslėptas už spintelės ir kad buitinė technika kuo mažiau matytųsi.

Erdvi svetainė sujungta su valgomuoju, kuris siejasi su virtuvės zona. Svetainės zonoje pastatytas židinys tiems šaltiems vakarams sušildyti.  Rašytojas Bruno Ferrero savo knygoje „365 trumpi pasakojimai sielai“ yra pasakęs – „Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Niekada jos nepamiršk. Kasdien papildyk ją savo meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu. Užaugs stebuklingos palūkanos“. Nuoširdžiai tikiu, kad šių namų gyventojai jaukiai susėdę ant sofos pasišnekučiuoti prie židinio liepsnos dalinsis ne tik pašnekesiais, tačiau ir širdžių šiluma.

Miegamojo erdvėje įsiveda šiltesnės, jaukesnės rudos atspalviai. Kaip ir būdinga kristinosinterjerai.lt interjerams parištos užuolaidos suteikia jaukumo ir elegancijos pojūtį. Priešais lovą suplanuota nedidelė modernaus stiliaus komoda virš kurios numatyta vieta televizoriui.

Persikelkime į darbo kambarį. Šioje erdvėje išlieka visam namui būdingas interjero stilius. Šalia darbo stalo atsiras ir patogi sofutė suteiksianti galimybę pailsėti nuo darbo minčių.

Modernios klasikos namo interjere numatyta viskas kas yra reikalinga patogiam ir ramiam šeimos gyvenimui.