Namo interjeras ant ežero kranto.

Namo interjeras be galo gražioje vietoje. Viena namo pusė žiūri į ežerą, kita į mišką.

Pati namo vieta jau tarsi užkodavo daryti klasikinį namo interjerą. Iš pradžių užsakovas leido visišką kūrybinę laivę, leido daryti taip kaip man, kristinosinterjerai.lt interjerams, būdinga. Tačiau padarius klasikinio interjero vizualizacijas užsakovas nusprendė, kaip pats sako, kad klasikai dar nepakankamai subrendo. Buvo atsisakyta daryti klasikinį interjerą ir vizualizacijos buvo perdarytos į modernų interjero stilių.

Namo išdėstymas yra labai patogus. Svečius pasitinka bendroji svetainės zona, kurioje įsikūręs ir židinys ir televizoriaus zona. Kiek tolėliau valgomasis, o šalia valgomojo – nišoje, įsikomponuoja virtuvė. Tai idealus variantas norint turėti sujungtas virtuvės ir svetainės erdves. Nes man visiškai nesuprantamas variantas kai namo erdvės suprojektuojamos taip, kad patenki į bendrąją erdvę ir pirmiausiai turi praeiti virtuvę, o tik tada patenki į svetainės zoną. Arba tiesiog net ir sėdi virtuvės svetainės zonoje. Tai visiškas nesusipratimas, nes gyvenant name ne visada  norisi jausti kvapus ar matyti indus prieš akis. Ko dažniausiai neišvengsime turėdami butą.

Svetainėje puošnumo ir elegantiškumo suteikia parištos užuolaidos, pakabinami šviestuvai ir dailiai suformuotos lubos. Minkštoji šios erdvės dalis pasirinkta kiek tamsesnių spalvų – tai suteikia gyvumo, patraukia akį.

Visai šalia, taip pat pirmajame aukšte, esantis miegamasis šviesių, taurių spalvų. Vyrauja visam namui būdingas modernusis stilius. Baldai pasirinkti šviesių, neišsišokančių atspalvių. Greta lovos kosmetinis stalelis damoms ir ne tik, pasigražinti. Juk prabudus, nusiprausi, pasipuoši, nusišypsai sau veidrodyje ir išeini pasaulio puošti!

Šis namas yra suprojektuotas dviejų aukštų, tad persikelkime į antrąjį aukštą. Čia randame suplanuotas laisvalaikio erdves, svečių kambarį ir vonią. O pirmajame aukšte pasilieka miegamasis, drabužinė, vonia, prieškambaris, virtuvės ir svetainės zona.

Tai ramus santūrus interjeras modernaus stiliaus tema. Puoškime savo namus ne tik fantastiškais interjerais, tačiau ir šypsenomis.