Interjeras “Paris„ tai jaunos šeimos namų interjeras Klaipėdoje.

Nupirktas būstas visiškai skandinaviško stiliaus. Padarytas pagrindas neutralaus, šalto ir be jokių šiltų elementų. Įsigytame bute jau net gi stovėjo minkštas kampas, kurį vis tik nuspręsta parduoti ir susikurti jaukų minkštą interjerą. „Namai yra kur kas daugiau nei adresas, kuriuo galiu būti surastas. Tai šventa vieta, kurioje gera būti, kurioje norisi pasilikti su brangiausiais žmonėmis. Ten, kur galiu parodyti kitam ir pirmiausia sau pačiam savo veidą. Vieta, kur žmogus pasijunta žmogumi, mylimu, svarbiu, gerbiamu, išgirstamu. Norint surasti, dažnai tenka išeiti. Norint atrasti tikruosius namus, kartais prireikia juos palikti“ (Kunigas Mindaugas Šakinis).

Miegamojo erdvėje ant sienos atsirado dailininko Lino Atgalainio freska Paryžiaus tema. Šis meno kūrinys čia atsirado ne atsitiktinai, o dėl to kad šiai užsakovų šeimai Paryžiaus miestas labai daug reiškia. Prancūzijos karūnos deimantas yra šis meilės miestas todėl freska ne kur kitur, o miegamojo erdvėje. „Paryžius su gatvėmis, aikštėmis, naktimi, debesimis ir mėnuliu. Paryžius, bulvarų žiedas, blankus šlaitų švitesys, bokštai, stogai, tamsa, konkuruojanti su šviesa. Paryžius, tai vėjas, atlekiantis nuo horizonto“. – E. M. Remarkas, Triumfo arka. Ir kaip pasakiškai neįtikėtinai gera, kad visas šis miestas tiesiog tavo namuose, tavo kambaryje.

Kadangi virtuvės baldas jau buvo pagamintas, todėl mes jį tiktai šiek tiek pritaikėme prie bendros interjero koncepcijos. Nors neslėpsiu, vis tik didžiausią įspūdį padarė pagaminti minkštieji baldai, prabangios užuolaidos ir prašmatnūs šviestuvai.

Svetainės zonoje tarsi pats Eifelio bokštas dėmesį iš karto prikausto nepakartojamas pakabinamas šviestuvas. Erdvę vizualiai išplečia dideli rombiniai veidrodžiai su masyviais raišytais rėmais. Prabangaus prieskonio namuose atsiras dar daugiau kai bus pastatytos suplanuotos minkštos rankų darbo sofos.

Nepaliaujamai darbuodamiesi, daug svarstydami ir planuodami palaipsniui stebėjome kaip šaltas interjeras patapo jaukiu, romantišku ir prabangiu. Man kaip interjero dizainerei visuomet maloniau kurti jaukia prabanga ir romantika kvepiančius namus. Linkiu, kad jūsų namuose sklandytų kvapai, kurie ir po daugelio metų atgaivintų upes prisiminimų, tikiuosi šiuose namuose netruks dėmesio ir meilės gyvenantiems kartu.