Modernus interjeras „Pienės pūkas“

Esu dėkinga už kiekvieną žmogų su kuriuo mane supažindina gyvenimas. Kiekvienas žmogus įneša savo dalelę, vieni – pagelbsti, kiti – pataria, treti parodo pavyzdį ir tikrai visuomet kažką iš jų išmoksti.

„Pienės pūkas“ tai gražus, daug darbo pareikalavęs namo interjeras žavios užsakovų šeimos namuose. Daug dėmesio ir išskirtinio požiūrio pareikalavęs interjeras, nes eigoje buvo sumąstyta išgriauti kapitalinę sieną ir įsidėti per visą namo sieną – vitriną. Kas suteikė labai didelės erdvės pojūtį ir nustebino su tokiais sprendimais. Dažniausiai iki kapitalinių namo sienų griovimo neprieiname. Darytuose projektuose turiu tik keletą tokių atvejų, kad buvo priimtas panašus sprendimas.

Interjeras yra modernaus stiliaus, tačiau jaukumui sukurti priimta nemažai klasikinių sprendimų. Namai suartina žmones. Juose gimsta harmonija ir bendrumo gijos žmonių santykiuose. Sugrįžus į namus širdis sušylą tarsi žieminio šaltuko išpiešto lango raižiniai nutirpstą pakursčius kaitrią židinio liepsną.

Būsto plane matome pastaruoju meti vis dažniau pasitaikantį bendrosios erdvės išplanavimą – virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvės neatskirtos. Kartais bendros svetainės su virtuvės idėja gąsdina žmones dėl riebalų sluoksnio ant paviršių baimės, tačiau tik pagalvokime – šiuolaikinėmis priemonėmis jie labai lengvai nuvalomi. Manau, kad tinkamai įrengta virtuvė visuomet tampa labiausiai traukiančiu jaukiu namų kampeliu. Čia visi renkasi ne tik pavalgyti, bet pabendrauti.

O jei namuose pakankamai erdvės, tikrai visada stengiuosi rekomenduoti valgomojo stalą virtuvėje. Žinoma, jei erdvės mažiau, valgomojo baldas gali atsirasti ir ne pačioje virtuvės zonoje, o šalia jos. Tačiau kiekvienai šeima svarbu turėti vietą, kur bent per pusryčius ar vakarienę visi susitiktų, kartu valgytų, galėtų ramiai dalintis išgyvenimais, pasišnekučiuoti ir aptarti dienos reikalus. Kadangi šiame projekte išplanavimas būtent toks, todėl stengtasi virtuvės ir valgomojo baldus rinktis kuo mažiau buitiškus, daugiau puošnumo, elegantiškumo interjere ir dekoravime. Tokioje situacijoje labai  pagelbsti įmontuojami baldai, kurie puikiai paslepia kas nereikalinga.

Ypatingo puošnumo visuose namuose suteikia ir šviestuvai, aksominiai audiniai, kokybiškų baldų sprendimai. Kaip, kad dažname kristinosinterjerai.lt interjere čia apsigyveno dailininko Lino Atgalainio piešinys.

Persikėlus į miegamojo kambarį interjeras išlieka modernus kaip ir visame būste. Šio kambario stengtasi neperkrauti, palikti tik svarbiausi reikalingiausi baldai: lova, televizorius, dailus rašomas stalas ir spinta stumdomomis durimis.

Didelis dėmesys skirtas vaikų kambariams. Įsivaizduokite, net vaikiškas žaislas, kuris buvo pavaizduotas vizualizacijose atsirado ir tikruose namuose.

Prie šio interjero buvo labai daug dirbama vizualizuojant. Padaryta visa krūva vizualizacijų, nes kaip kartais pasitaiko norai keičiasi vos ne su kiekviena diena. Todėl daug dėmesio skyriau išsiaiškinti kiekvienam niuansui, kad susidaryčiau aiškų savininkų norų vaizdą savo galvoje. Kankino klausimai ar akvariumas reikalingas ar ne, ar salą reikėtų numatyti virtuvės plane ar jos atsisakysime. Laikui bėgant ir intensyviai dirbant galutiniame variante klausimai nebekankino, vizija buvo aiški, beliko tik realizuoti!

Tikrai daug darbo įdėta į šiuos namus, kurie pasak apsilankiusių juose spinduliuoja šiluma, elegancija ir grožiu. Ne veltui E. Elliotas sako – „Buvimas savimi pasauliui duoda kažką nuostabaus, ko dar nėra jame buvę“. O kur daugiau gali laisvai būti savimi jei ne savo namuose. Atsipalaiduoti, drąsiai ir iš širdies juoktis dažniausiai sau leidžiame tik namuose. Norisi, kad ir mano kurto interjero namuose būtų daug šypsenos, juoko, meilės ir pokalbių prie arbatos puodelio.