Poilsio namo interjeras

Pirtelė ant upės kranto – tai poilsio namo interjeras, kuriame pabrėžiamas komfortabilus poilsis ir kokybiškos medžiagos. Poilsio būstas stovi be galo gražioje gamtos vietoje, todėl norisi, kad ne tik išorėje, tačiau ir namo viduje vyrautų grožis, jaukumas ir geram poilsiui taip reikalingas  komfortas.

Mažoje erdvėje sukurti jaukų, bet patogų interjerą  – ne mažas iššūkis.

Norėdami namo interjerą padaryti mažiau užkrautą daiktais – pasirinkome kiek mažesnius, tačiau labai patogius baldus. Pasirinkti blizgūs medinių baldų paviršiai ir grakščios kojelės suteikia didesnės erdvės pojūtį. Prie bendros koncepcijos puikiai dera eglutės rašto laminuota  šviesi grindų danga. Kadangi tai poilsio būstas, jame apsistojama bus tik savaitgaliais ar per atostogas, todėl kasdienis gaminimas ir erdvios virtuvės privalumai nėra aktuali tema. Atsižvelgiant į tai virtuvės zonai skirta labai minimali erdvė – įmontuota tik tai kas būtiniausia patogiai viešnagei. Tokių sprendimų dėka sutaupome vietos ir pirmame aukšte atsiranda valgomojo zona su net šešiomis kėdėmis.

Kai erdvės turime nedaug labai svarbu daiktų funkcionalumas. Todėl labai džiugina priimtas interjero sprendimas pasirinkti suktus, medinius, elegantiškus laiptus. Tokie laiptai ne tik atrodo gražiai, tačiau ir sutaupo labai daug vietos.

Medžioklė ir interjeras – puikiai dera!

Poilsio būsto ant upės kranto šeimininkas turi, šiais laikais, labai neįprastą hobį – medžioklę. Visuomet smagu kai interjeras atspindi savininkų asmenybes. Todėl būsto interjerą pirmajame aukšte puošia medžiokle dvelkiantys akcentai. Vienas tokių akcentų – trofėjinis laimikis meška, kuris simbolizuoja užsakovo pomėgius.

Grakščiais laiptais pakilus į antrą aukštą randame miegamuosius. Lubos palėpinės, nužemėjančios, jos vizualiai sumažina erdvę. Todėl erdvės padidinimui pasirinkti dideli langai per visą kambario sieną. Miegamajame vyrauja neutralios, neišsišokančios spalvos. Dailias baldų linijas išryškina juodos spalvos akcentas.

Šio būsto išplanavime išsidėsto bendroji erdvė, nedidelė virtuvė, šalia esanti pirtelė ir miegamųjų zona antrame aukšte. Viskas kas būtina savaitgalio poilsiui gamtoje, kuriame bus malonu apsistoti tiek vasarą, tiek žiemą.