Buto interjeras Žvėryne, Vilniuje

Man labai patinka šio buto interjeras. Jo spalvos yra gana intensyvios, tai nėra vienos iš pirmų spalvų paletės, tai jau yra ženkliai tamsesnės. Tad pašviesinimui panaudota daug baltos spalvos kaip, kad grindų ir lubų apvadai ar šviesūs baldai.

Visuomet malonu kai namus puošia rankų darbo baldai, tokiu išskirtinumu pasižymi ir šio buto interjeras. Taip pat šis butas išskirtinis, nes interjere matome kokybiškas itališkas plyteles ir šviestuvus.

Visas buto planas yra gana patogus, suplanuoti du miegamieji. Iš vieno miegamojo erdvės padaryta darbo arba kaip įprasta svečių kambarys. Prieškambario spinta labai puikiai įsikomponuoja į darbo kambarį. Ji padaryta taip tarsi būtų dviguba, tai labai smagus praktiškas sprendimas. Nes dažniausiai daiktų turime daugiau nei spintų, todėl didesnis spintos tūris yra tik privalumas. Darbo kambaryje taip pat atsiranda vietos ir išskleidžiamai sofutei. Na ir, žinoma, kaip galima būtų planuoti darbo erdvę be knygų lentynos? Todėl ją būtinai įtraukiame į kambario planus.

Persikėlus į vonios kambary randame patogiai įmontuotą skalbimo mašiną ir patogią kriauklės spintelę, taip pat viską kas yra reikalingiausia. Šioje erdvėje nepabijota plyteles panaudoti ir lygaus ir margo rašto. Bendroje koncepcijoje jos puikiai derės prie viso interjero stiliaus.

Miegamąjį puošia sieninė freska, kurią nutapys dailininkas Linas Atgalainis. Dailininko darbą kambario erdvėje akcentuos ir išryškins freskos šonuose esantys kristinosinterjerai.lt interjerams būdingi rombiniai veidrodžiai  Šalia stovi nemaža, balta spinta. Eigoje buvo sumąstyta keletą daiktų panaudoti iš senojo būsto. Todėl iš senųjų namų į naujuosius atkeliavo šeimininkų lova ir keli šviestuvai.

Virtuvės ir svetainės erdvės, kaip dažniausiai įprasta, sujungtos į vieną bendrą gyvenamąją erdvę. Šioje erdvėje dominuoja šviesios, jaukios spalvos.

Virtuvės zonoje įmontuota buitinė technika – šaldytuvas, orkaitė ir viskas kas reikalinga patogiam užsakovų gyvenimui.

Kiekvienas iš mūsų grožį ir laimę suprantame skirtingai, tačiau visi jų siekiame, net jei to nepripažįstame. Vienas charizmatiškiausių žmonių pasaulyje yra pasakęs – „Esu įsitikinęs, kad iš tiesų siekiantys laimingo gyvenimo privalo naudotis ir vidinėmis, ir išorinėmis priemonėmis. Kitais žodžiais tariant, vystyti materiją ir ugdyti dvasią.“ (Dalai Lama XIV). Kurdama interjerą visada stengiuosi sukurti klientų namams tokį grožį, kuris jiems būtų tarsi norų išsipildymas, gražus laimės slėnis, vieta pasislėpti nuo vargų ir vis skubančio pasaulio.

sukurta : www.kristinosinterjerai.lt

2016 m