Klasikinis namo interjeras Kaune.

Atostogomis alsuojantis, ramus namo interjeras, kuriame pagrindinį vaidmenį vaidina sujungtos virtuvės ir svetainės zonos. Tai kaip ir gyvenamasis kambarys, kuriame verda visas šeimos gyvenimas.

Židinio siena lieka šone, bet tai tik suteikia įdomumo. Nes ne visada norisi, kad židinys būtų toje pačioje vietoje kartu su televizoriumi. Televizoriaus siena centravosi ir tapo tikra kambario puošmena, nes ji papuošta kolonomis ir dekoratyviniu rėmu.

Mario Gagliardi yra pasakęs – „Dizainas – pokalbis su sprendimu“. Todėl kuriant interjerą užsakovų namams tenka priimti ir labai neįprastus sprendimus išplanavimo, zonavimo ar net baldų atžvilgiu. Tačiau neįprasti sprendimai nėra bandymas rasti išeitį, tai greičiau originalus kambario sprendimas, pagyvinantis interjerą ir visą šeimos gyvenimą jame.

Vienas tokių įdomesnių ir originalesnių sprendimų priimtas darbo kambaryje čia sumontuotas akvariumas. Pagalvosite kas tokio įdomaus ir neįprasto šiame pasirinkime? Juk akvariumas ne naujiena, tačiau mūsų pasirinktas akvariumas yra dvipusis. Jis sujungia darbo kambarį su virtuvės zona. Tad akvariumu gėrėtis galima iš abiejų kambarių. Tokiu būdu išlaikome ir prabangos, ir gamtos dvelksmo prieskonį būsto interjere.

Kadangi virtuvės ir svetainės erdvės sujungtos, todėl virtuvės baldai ir dekoracijos pasirinkti puošnūs ir nekasdieniški, kad neperkeltume to buities jausmo į svetainę. Įmontuoti baldai padekoruoti minimalistiškai, tačiau puošnumo suteikia blizgus stalviršis. Virtuvės centre atsiranda rankų darbo sala/baras, prie kurio bus netik smagu gaminti, bet ir prisėsti karštos kavos puodeliui.

Tiek vaikų, tiek vonios kambariai suprojektuoti ta pačia klasikos tematika. Įžengus į vaikų kambary pirmiausiai į akis krenta nepaprastai daili, romantika dvelkianti, dekoruota raižiniais, rankų darbo lova. Šalia lango atsiras darbo zonos kampelis  rašomajam stalui su patogiu prisėdimu. Amerikiečių poetė ir žmogaus teisių aktyvistė May Angelou svarstė, kad: „Mūsų vaikystėje turbūt labiausiai užimtos dienos buvo tos, kurias praleidome su mėgstamiausia knyga“. Ir tikrai, tik pagalvokit, kai paimame knygą į rankas ji būna taip įtraukia į savo siužetą, kad nepastebi kaip bėga laikas. Manau, kad vaikams labai svarbu skaityti knygas, jos lavina vaizduotę. Todėl vaikų kambaryje šalia darbo stalo atsiras didelė knygų spinta visoms mėgstamoms ir pasakiškoms knygoms padėti.

Šeimininkų miegamasis labai elegantiškas ir šviesus. Miegamojo kambario interjere suplanuota viskas kas reikalingiausia patogiam gyvenimui: komfortiška lova, darbo stalelis, televizoriaus vieta, erdvi didelė spinta. Taip pat gausu puošnaus dekoro detalių tokių kaip dekoratyvinis rėmas ir ornamentų gausa veidrodžių rėmuose, ar šviestuvai su swarovski kristalais.

Persikelkime į vonios kambarius. Čia grindų danga pasirinktos šviesios plytelės. Kadangi vonios kambarius turime du, o vonios namuose pakanka ir vienos, tad antrame vonios kambaryje suprojektuotas dušas. Nepaprastai gražūs ir elegantiški rankų darbo baldai šią paprastą erdvę paverčia ypatinga ir labai jaukia namo zona.

Viso namo interjerą apjungia šviesūs, klasikinio stiliaus, rankų darbo baldai, vyraujančios šviesios, šiltos spalvos ir puošnūs kabantys šviestuvai. Todėl rezultate turime šviesų, labai jaukų ir puošnų klasikinį interjerą.