Poilsio namo interjeras.

Tai vienas vienintelis tokio pobūdžio interjeras mano darbo istorijoje. Nesu antro panašaus kūrusi. Čia kaip mini privatus muziejus, kuriame be galo daug iškamšų, šeimininko sumedžiotų trofėjų. Dar viduramžiais medžioklės trofėjai puošė didikų menes, primindami apie jų sėkmingas medžiokles. Šį tradicija yra išlikusi iki šiol, tik kiek mažiau paplitusi.

Trofėjų namo interjero kūrimas buvo ypatingai sudėtingas procesas, nes reikėjo gerai apmąstyti trofėjų dydį, apmąstyti erdvę, kad tas trofėjus gražiai eksponuotųsi ir kad būtų lengva jį prižiūrėti. Nes kaip žinia dulkės kaupiasi visur. „Mus supanti didingoji gamta sugeba sukelti didingų minčių ir poelgių“. – J. V. Gėtė. Todėl ir aš pasinėriau į gamtos nešamų didingų minčių gelmes ir pradėjau kruopštų atsakingą darbą.

Šį poilsio būstą laisvai galėtume pavadinti – liukso klasės medžiotojų apartamentais. Kadangi name labai aukštos lubos todėl priimtas vis dažniau pasirenkamas sprendimas funkcionaliai išnaudoti patalpos aukštį. Įrengta lofto tipo antrasis aukštas į kurį galime patekti per elegantiškus, suktus laiptus. Čia atsiras miegamojo kambarys.

Kas svarbiausia miegamajame? Aišku, kad vieta kur galėsime pailsėti. Todėl vos pakilus į miegamojo zoną prieš akis iškyla didelė patogi lova, greta kurios darniai įsikomponuoja naktiniai staleliai ir pastatomi šviestuvai – vakariniam apšvietimui. Taip pat labai svarbu miegamajame turėti bent nedidelę spintą ar komodą daiktams ir rūbams susidėti, todėl ir šis baldas surado vietą miegamajame.

Nors suprojektuotas lofto tipo antras aukštas užima visai nedidelį plotą, tačiau kadangi jis neatskirtas sienomis visa atvira erdvė sudaro įspūdį, kad kambarys labai didelis ir nebejaučiame mažos erdvės ar spaudimo.

Sugrįžus į pirmojo aukšto erdvę norisi paminėti dar vieną labai įdomų šio interjero sprendimą. Virtuvės zoną okupavo baras! Kadangi tai poilsio būstas – valgio gaminimas nebus dažnas, todėl galime sau leisti virtuvės zoną labiau pritaikyti poilsiui ir pasibuvimui su draugais ar artimaisiais. Toks baldas turi nemažai stalviršio todėl prireikus puikiausiai gali tarnauti kaip virtuvė. Baldams pasirinkta tamsios spalvos mediena, ji išryškina ir pabrėžia šio neįprasto interjero charakterį. O paviršių puošia raižiniai su raštais.

Persikelkime į vonios kambarį. Čia nusprendėme, kad vonioje pagulėti galime ir namuose, o iš atostogų namo norisi daugiau funkcionalumo. Gerai apsvarsčius visus už ir prieš galiausiai nuspręsta vonios kambaryje nedėti vonios, o įmontuoti dušo kabiną.

Įkvėpta gražios, būstą supančios gamtos, o gal neįprastos interjero idėjos ypatingumo rezultate turiu, mane kaip interjero dizainerę, džiuginantį projektą. Liukso klasės namo interjeras sukurtas medžiotojo temoje. Todėl būstas puikiausia vieta pasisėdėti tarp bendraminčių arba tiesiog komfortabiliai poilsiauti gamtoje.