Namo interjeras Raudondvaryje

Namo interjeras Raudondvaryje – vanilinis dangus. Modernaus stiliaus interjeras. Čia vyrauja šviesios, jaukios spalvos.

Kadangi namo plotas yra nemažas, todėl lubos suformuotos taip, kad atskirtų atskiras zonas.

Virtuvės baldai dažyti MDF su filingais. Šalia įsikomponuoja jaukus prisėdimas, sala/baras. Greta atsiranda ir valgomojo stalas.

Tikrai daug širdies atiduota kuriant šį interjerą, kuris iš pirmo karto netapo tobulu. Buvo didelis noras jį padaryti idealų, tad tik po kelių taisymų pasimatė visas jo grožis: formuotos nišos, apšvietimas, splaviškumas.

Svetainės erdvėje labiausiai atsiskleidžia interjero dizaino pavadinimas. Vyrauja kreminė, vanilinė spalva. Minkštieji baldai modernaus stiliaus kaip ir visas namo interjeras. Galime pastebėti mano kaip interjero dizainerės „vizitine kortele“ tapusius rombinius veidrodžius. Apšvietimui naudojamos modernaus stiliaus lempos akcentuoja ir pabrėžia išskirtinumą, namo naujoviškumą ir puošnumą.

Persikelkime į vonios kambarį. Šioje erdvėje viskas santūru, minimalistiška, sienos ir lubos praktiškumo sumetimais išklotos plytelėmis. Visas kambario akcentas – daili, žavi, užapvalinta  vonia. Šalia kurios tikrai atsiras stalelis keletui dekoro akcentų. Vonios kambaryje taip pat numatyta dušo kabina, tualetas, kriauklė ir spintelė. Spalvos naudojamos žemiškos ir jaukios.

„Tikkurila“ – šiaurės šalių dažų pramonės profesionalė viename savo straipsnyje rašo: „Kaip rodo praktika, kiekvienas turime savąjį supratimą apie spalvą ir jos suvokimą. Pavyzdžiui, kavos su pienu rudumo įsivaizdavimas priklauso nuo to, kokią kavą kiekvienas yra pratęs gerti. Ar į kavą pila pieno, ar grietinėlės, ar mėgsta vidutiniškai skrudintą ar renkasi tamsesnę, itališko tipo? O kaip vanilė? Ar kalbama apie vanilės lazdelės spalvą, ar apie vanilinių ledų? Be abejonės, kiekvieno vaizduotėje kavos rudumas kinta nuo šviesiai rudos iki beveik baltos.“ Išties ne išimtis ir mes. Kalbėdami apie vanilinio dangaus spalvas visi įsivaizduotume skirtingai. Tačiau man kaip interjero dizainerei labai smagu, kad mano spalvos įsivaizdavimas atitiko klientų lūkesčius ir juos nudžiugino.