Modernus namo interjeras Kaune.

„Gondolų, kaukių miestas, Adrijos perlas, plaukiojantis tiltų ir kanalų miestas – štai taip vadinama Venecija“. – teigia naujienų portalas „Delfi“. Paslaptingasis Venecijos karnavalas…Kas gali labiau gali įkvėpti sukurti paslaptimi alsuojantį interjerą? Ne paslaptis kaip labai aš žaviuosi Italija, o taip pat ir jos perlu- Venecija, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą…

Kadangi įkvėpimo pasisemti iš Venecijos nesunku, todėl šiam namui Kaune sukurtas išskirtinis, labai žavus interjeras išspręstas moderniame stiliuje, naudojant visą gausybę neeilinių sprendimų ir detalių.

Pažvelgus į erdvės zonavimo planą matome, kad virtuvė gaunasi nišoje, kas yra labai puiku norint šiek tiek paslėpti namų buitį. Virtuvės baldai įmontuoti, kaip ir visas namo interjeras – modernaus stiliaus.

Kaip jau esu minėjusi, kad laiptai vis dažniau tampa namų interjero puošmena, tokį atvejį turime ir čia. Labai charakteringi ir išskirtiniai tiesūs laiptai vedantys į antrą aukštą, šiuose namuose, užima ypatingą akcentinę vietą ir tampa šio interjero ašimi – aplink juos verda visas šio namo gyvenimas.

Svetainės bei valgomojo zonos jaukiai įsikomponuoja šalia langų. Visai šalia turime ir židinį. Židinių skleidžiama šiluma yra kitokia nei ta, kurią sukuria elektriniai šildytuvai. Ji labiau betarpiška ir fiziškai juntama. Tikriausiai dėl to mums asocijuojasi su komfortu, buvimu draugijoje. Šioje vietoje matome įdomesnius lubų sprendimus. Lubos formuojamos tam, kad suskaitytų didelė erdvę, suteiktų interjerui įdomumo. Įdomūs lubų sprendimai ir išskirtinė apdaila ne tik atlieka funkciją, tačiau ir traukia akį. Taip pat pasirinkti keli apšvietimo būdai leis sukurti norimą aplinką tiek gaminant maistą, tiek šnekučiuojantis svetainės zonoje.

Spalvos visame namo interjere vyrauja prislopintos, neaktyvios. Naudojamos natūralios medžiagos, kaip kad  tonuoto ąžuolo grindlentės,  medis, oda, plyta. Tokios medžiagos pasirinktos specialiai, norint išlaikyti žaviosios ir paslaptingosios Venecijos tematiką.

Pasirinkti keli charakteringi sprendimai kuria interjero vientisumą, jaukumą. Rašytojas Henrikas Algis Čigriejus yra pasakęs – „Ūžia didelis pasaulis, bet yra dar ir savi namai, jauki tų namų šiluma ir bendravimas. Būkime pasaulio žmonės, bet būkime ir žmonės iš savo namų“. Linkiu ir aš nepamiršti pabūti žmonėmis iš savo namų.