Poilsio vilos Avirio vingis antrojo pastato interjeras.

Laikas pagalvoti apie vasaros poilsį, taigi kviečiu apsilankyti naujai įsikūrusioje viloje ant Avirio ežero kranto „Avirio Vingis“. Vila yra Veršių k. prie Leipalingio plento, tik 7 km nuo Druskininkų. Tai būdingas Dzūkijos kraštovaizdis. Ežero krantus supa miškai. Pasirinkę poilsį prie Avirio ežero, vilos svečiai galės mėgautis ne tik ramybe ir supančios gamtos grožiu, bet ir kitais privalumais.

Kadangi „Avirio viengis“ yra labai gražioje Dzūkijos vietoje esantis poilsio kompleksas, todėl jis yra ypatingai populiarus jaunavedžių tarpe. Tai nulemia ne tik sutvarkyta aplinka ar ežero kraštovaizdis pažvelgus pro langą, tačiau ir tai, kad apsistojus jautiesi tarsi gyventum tikroje viloje.

Bendra tematika vienija viešbutį bei pramogų erdvę. Viename pastate turime didelę banketinę salę ir miegamojo tipo kambarius. Antrajame pastate, kurio interjerą kūrė www.kristinosinterjerai.lt jau yra vien tik gyvenamieji viešbučio tipo kambariai, o pirmąjį aukštą užpildo bendroji erdvė. Šioje gražioje vietoje gali atšokti vestuves itin didelė kompanija.

Užsakovų pageidavimas pradedant darbus buvo sukurti interjerą antram pastatui atkartojant interjerą pirmojo principu – atsižvelgiant į funkcines zonas ir spalvinį sprendimą. Išskirtiniai sprendimai priimti išskirtinai tik dekoracinių vietų klausimais bei kambarių erdvėms.

Spalvinėje interjero gamoje vyrauja šviesios ir labai šiltos spalvos. Grindų dangai pasirinktos kakavinio atspalvio grindų parketlentės. Taip pat pasirinkta viskas kas reikalingiausia tokio tipo kambaryje – televizorius, veidrodis, kriauklė ir vonios kambarys.