Interjeras „Villa san Marino“ dviejų aukštų name, Vilniuje.

Iš kiekvieno interjero pasisemiu patirties todėl jau galiu sakyti, kad 99 procentai į mane besikreipiančių užsakovų  nori klasikinių interjerų.

Šis interjeras yra išskirtinio sudėtingumo. Pradžioje buvo kuriamas modernaus stiliaus interjeras, nes būtent toks buvo susitarimas. Po to perdaryta į klasikinio stiliaus, nes modernaus namo įvaizdis visiškai neatitiko užsakovo lūkesčių. To rezultate yra sukurtas prabangus interjeras dviejų aukštų namui Vilniuje.

Visas namas didelis ir erdvus. Visose erdvėse jaučiamas laisvumo pojūtis ir net gi padėjus visus planuojamus daiktus lieka tikrai nemažai erdvės judėti. Norint tikrai vietos pakaktų net ir romantiškam ir ekscentriškam Tango šokiui sušokti!

Vos įžengus pro duris  pasitinka išties didelio ploto prieškambaris, kurio paradines sienas puošia kristinosinterjerai.lt interjerams būdingi dekoro elementai – rombinis veidrodis ir sieninės tapybos freska. Manau, šios dekoro detalės namams suteikia savitumo ir jaukumo jausmą.

Virtuvės erdvė nors ir nišoje tačiau kažkaip ypatingai neatskirta nuo valgomojo zonos į kurią patenkame tiesiai iš prieškambario. Virtuvė suplanuota pakankamai didelė kaip ir visos namo erdvės. Šioje zonoje vyraujančios spalvos labai šviesių tonų. Įmontuoti virtuvės baldai talpina visą taip reikalingą buitinę įrangą: orkaitę, viryklę, mikrobangų krosnelę, šaldytuvą ir svarbiausia dar lieka daug vietos kūrybiniam gaminimo procesui. Štai jei rytinė kava mielesnė virtuvės zonoje šalimais įmontuotų baldų atsiranda priderinta sala/baras su keliomis patogiomis kėdėmis prisėsti puodeliui kavos.

Iš valgomojo zonos pamažu patenkame į svetainę. Žengiant šioje erdvėje pirmiausia mus pasitinka sienoje įmontuotas židinys ir dideli iki pat žemės iškirsti langai, kuriuos kiek pridengs parištos elegantiškos užuolaidos. Svetainėje minkštieji baldai suplanuoti statyti vietoje, kur bendra erdvė pilnai užsisuka. Taip šioje zonoje išgauname daugiau intymumo, privatumo, o panorus žvakių šviesoje ir romantikos. Kad šeima ramiai galėtų vakarus leisti kartu prie gero filmo atsiranda ir vieta televizoriui.

Į antrą aukštą patenkame per prieškambaryje tarsi grakšti balerina elegantiškai pasistiebusius laiptus.

Kurdama interjerus turiu ilgametę darbo patirtį ir manau, kad bene svarbiausia sėkmingo projekto realizavimui yra darnus bendras darbas, pagarba ir pagalba vieni kitiems. Gerai yra pasakyta vienoje knygoje – „Negalime būti naudingi sau nebūdami naudingi kitiems. Patinka tai mums ar ne, bet visi esame susiję, ir negalime būti laimingi vieni be kitų pagalbos. Tas, kuris susitelkęs į savo gerovę, ilgainiui ims kentėti. Tas, kuris rūpinasi tik kitų gerove, pasirūpina savimi to net nepajausdamas. Net jei nuspręstume būti savanaudžiai, būkime protingi savanaudžiai – padėkime kitiems!“ (autorius nežinomas). Gal tik pridurčiau, kad geriausia būkime nesavanaudžiais ir rūpinkimės vieni kitais.