Kristinos interjerai
Paslaugos

Projektavimas

Interjero projektavimas susideda  susideda iš daugybės punktų. Jeigu kažkurio Jums reikalingo punkto nerasite – tai nereiškia, kad jo negalima įvykdyti! Arba atvirkščiai – galima pasirinkti tik Jums reikalingas paslaugas.

Siekiu tik geriausio rezultato ir suprantu, kad interjeras – tai visumos harmonija.

Konsultavimas

Sulaukiu be galo daug įvairiausių klausimų – kaip išdėstyti baldus,kokias spalvas derinti tarpusavyje, koks spalvos kodas yra mano jau sukurto interjero nuotraukoje. Visiems šiems ir daugeliui kitų klausimų skiriamas konsultacijų laikas.

Aptarkime Jūsų viziją bei lūkesčius kartu!   

Autorinė priežiūra


Tai  interjero projekto įgyvendinimo priežiūra, kurią pasirinkus yra išvengiama nukrypimų nuo suderintų idėjų.

Pasirinkus projektą su autorine priežiūra interjero dizaineris  gali išspręsti iškilusius nesklandumus darbų eigoje, užtikrinti, kad statybos darbai atitiks sukurtą ir su Jumis suderintą projektą. 

Kurkime gražią ateitį kartu!

Darbas vertingesnis už varinius ir sidabrinius pinigus. Pinigai dingsta, o darbas lieka. (M. Gorkis)

Atsiliepimai

Norime su Jumis pasidalinti klientų atsiminimais ir atsiliepimais apie darbą su mumis! 

             Agnė, Kaunas

Kristinos interjerus stebėjau jau seniai, gal 5 metai prieš kreipiantis. Kai planavome pirkti ir isirenginėti būstą sau, bet tai ir liko tik svajonė. Tik sau tyliai mintyse pasakiau: mums dar vistiek teks kada kartu padirbėti. Ir taip nutiko! Kai tik susiradome vestuvių studijai patalpas, antras “pirkinys” buvo Kristina su visomis savo unikaliomis idėjomis. Kai susitikome visos studijoje, nei vienai is mūsų trijų neliko abejonių, kad dirbsime. Rezultatas privertė išsižioti, esame be galo patenkintos savo dabartiniais vestuvinių sukneliu namais. Mums labai ten gera ir jauku. Ačiū Kristina už energetiką, pozityvą, profesionalumą ir 100% pasitikejimą. Nėr smagiau, kai bendradarbiavimas tęsiasi!
Vestuvių mados studija „Diva“ – Kaune.


Inga, Vilnius

Gyvenu užsienyje 12 metų. Visada skaitau spaudą. Metus laiko sekiau spauda, ir žiurinėjau interjero dizainerių, lietuvių darbus.
Man, Kristinos Grybaitės interjerai, paliko didžiausią įspūdį. Tiesiog wow! Įspūdingi! Labiausiai patiko interjeras Perlas, apie kuri sužinojau iš spaudos.
Vieną savaitgalį apsilankėme Vilniuje. Vaikščiojome senamiestyje, užupyje. Grįžusi paskambinau NT agentams ir internetu nusipirkau butą. Tuomet paskambinau Kristinai. Paprašiau jos įrengti Mano butuka, kuris buvo toks mažutis, miegamasis be langų. Po metų išvydau vaizdą – Wow! Tikras stebuklas!
Labai kūrybinga, nuostabi meninkė, man nereikejo nei sakyti ko aš noriu, tiesiog atspėjo viską. Visi siųsti Kristinos projektai buvo įspūdingi, kūrybingi, meniški! Labai, labai daug meno! Manau, Kristina labai profesionali dizainerė, atsidavusi savo darbui ir kurybai visapusiškai! Skiriu Kristinai 100 balų, už šį projektą. Labai norėčiau naudotis jos paslaugomis ateityje!
Dabar tiesiog norisi iš užsienio sugrįžti į Užupį ir gerti kavą, Kristinos sukurtame rojuje!
Užupio Angelas

Reklama su mumis

Reklama visų pirma turi būti pastebėta, kad turėtų kokį nors efektą. Todėl svarbu jog produktą pateiktume netikėtai, originaliai, bet tuo pačiu aiškiai išdėstytume vartotojui esamą naudą. Čia  svarbu kūrybiškumas, netikėtumas ir to vizualinis pateikimas!
Todėl bendradarbiaukime ir sukurkime geriausią rezultatą kartu!

Kainos

Kainos yra vertinamos individualiai ir derinamos pagal projekto apimtį ir terminus. 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.