ATSILIEPIMAI 

TOBULĖKIME KARTU


Eglė Samajauskaitė

stebiu jau ilgai ir vos pamačius pasakiau sau, pa-ga-liau Lietuvos padangėje mano vidų atliepiantys interjerai! Tokie minkšti kaip aksomas, beprotiškai jaukūs, moteriškai lankstūs sprendimai, nuostabios spalvos. Kaskart galvoji, kaip ? Iš kur ? Kaip gražuuu... Pati žavėjausi atostogas primenančiais Pietų Prancūzijos interjerais, pajūrinias, elegantiškais, bet nepricukrintais, tokiais, kuriuose gyventi lengva ir tas lengvumas toks nerūpestingas, nepaprastai suderintomis detalėmis, išlaikytu stiliumi. Pamačiau Kristinos darbus ir atsidusau, na štai , ta moteris pasaulį mato mano akimis ! Man visad trūko tų drasesnių sprendimų, minšktos ramybės ir įsegtų akį traukiančių ne kičinių detalių, kurios nepabosta. Mano įsivaizduojami baldai radosi realybėje, nors nesame net susitikę. Vis praeinu pro vienus namus ir šypteliu, kaip grybaitiška ! Juk stebėti darbai įsimenami ir įsimenantys. Mano mylimiausias gelių salonas, ne kartą mane gelbėjęs irgi išpuoštas Kristinos. Tiek mažų zonų, kur smagu nardyti, gėrėtis, atrasti.
O pati Kristina geriant rytinę kavą yra pats skaniausias ir linksmiausias dienos desertas. Tas mokėjimas džiaugtis žmogumi, mažais dalykėliais, gamta, juokas, kvatojimas ir džiugesys, jaukus balsas ir mokėjimas bendrauti priverčia šypsotis ir uženergizuoja visai dienai. Mokėjimas būti kartu , tai dovana. Esu dėkinga už jos saulėtekius, saulėlydžius, bitutes ir namų kūrybą, rožes, katinukus ir bažnyčios duris, vakarones po obelimis. Tai vaizdai, kuriuos pamačiau tik iš toli, bet juose tiek grožio ir prasmės. Linkiu, kad į jūsų namus įžengtų Kristina. Niekas kitas neatneš tiek šilumos ir nesugebės po savęs palikti tokio šilto įspaudo, kokį moka palikti tik ji. Linkiu šiltų ir įsimintinų susitikimų.

Rima Kimekliene


Kristinos interjerai kuriami iš širdies ir sielos gelmių visapusiška pagarba ne tik klientui, kūrybai, bet ir darbuotojams♥️

 Mauri-Ora

Stebėdamas Kristinos Grybaitės kūrybą, mačiau iki mažiausių smulkmenų išieškotus interjerus. Patiko detalių dermė. Tačiau prašyti sukurti interjerą mano psichoterapijos studijai pradžioje nedrįsau, manydamas, kad neužteksiu resursų bandydamas jį įgyvendint, juk visi jos darbai dvelkė prabanga. Vis tik vidinis balsas skatino mane: "pasikalbėk su Kristina!!!".
Laikausi nuostatos, kad jei jau kreipiuosi į kūrėją, o interjero dizainas yra kūryba, vadinasi turiu pilnai pasitikėti ir netrukdyti jam kurti, o iš savo pusės turiu, kažkaip aiškiai iškomunikuot savo poreikį, kokioje studijoje aš norėčiau priimti savo klientus.
"Kristina, ar galėtum sukurti erdvę, į kurią patekusi moteris jaustųsi saugi nusivalyti makiažą?"
Dabar ir aš pats po studiją su malonumu vaikštau basas!🙂

MG NAMAI

Kristina puikiai geba įvertinti kiekvieno projekto aplinką ir paversti namus ne tik estetiškais, bet ir funkcionaliais. Labai malonu dirbti su tokia profesionalia komanda.

Anzelika Sa


Labai džiaugiamės, kad pasinaudojome jūsų komandos paslaugomis! Gailimės, kad kai kuriose vietose nepaklausėm, bet gal ir gerai, galėsim kreiptis dar!
didžiausios rekomendacijos! ❤️

Milda Valakeviciute


Originalūs, kūrybiški interjerai visiems geriems skoniams!


 Justina Jazdauskaitė

Nuostabaus grožio interjerai ir labai šiltas žmogus! Didžiausios rekomendacijos!

Virginija Bešienė

O aš laiminga, kad noras turėti tai, kas buvo tuo metu neįgyvendinta, mane nuvedė pas nuostabiai šiltą, charizmatišką, kvatoklę p. Kristiną! Ir nesvarbu, kad neturiu interjero, dar gal turėsiu (svajonėse), bet kai matau Jos ir Komandos darbus, lyg pati vaikštau tose menėse, pasiklystu drabužinėse beieškant Tiffany auskarų ar virtuvėje nerandu, kurgi tas gartraukis. Nesustokite , stebinkite ir toliau!

Adekvačių ir mokių klientų!

Myliu Jus

♥️

Audra Obelieniūtė

Padariau klaidų, turėjau dvejonių ir klausimų, atnaujindama savo namus. Turėjau, kol jų nepapasakojau p. Kristinai, ir jos per valandžiukę tiesiog dingo. Įgyvendinu p. Kristinos viziją ir negaliu atsidžiaugti, atrodo, kad viskas atranda savo vietas, visos idėjos pasiteisina 100%.

Didžiulis Jums AČIŪ. Sėkmės nuostabiai kūrėjai, labai šiltam žmogui ir jos komandai!

🥰

Audra Win 

Labai profesionalus darbas. Malonus ir šiltas bendravimas. Kristina perskaitė mano mintis ir padarė net 120% viską ko norėjau.
😁Nuoširdus ačiū Kristinai ir jos merginoms. Jūs nuostabios!

❤

Viktorija Tr

Buvo lengva ir malonu dirbti su dizainere Kristina, davė puikių patarimų, sukūrė gražius ir jaukius namus. Rekomenduoju 🙂

Fase Rasa

Aš tai noriu pagirti Kristiną, nes tokio tobulo charakterio žmonių yra reta, ir aišku kūryba tobula jei reikia prabangos ir gražių namų.

Tadas Rimolaitis

Rekomenduoju tiek iš profesinės pusės, tiek iš žmogiškosios pusės. 10/10

🙂

Miglė Zakarauskaitė

Profesionalūs sprendimai. Šiltas bendravimas. Lūkesčių išpildymas 10000%. Didžiausios rekomendacijos! Sėkmės darbuose!

🥰

Deimantė ir Kipras

Dar tik pradėjus ieškoti būsto sau žmona jau žinojo kokia dizainerė turėtų prisidėti prie interjero išvaizdos. Taip, tai buvo Kristina Grybaitė. Nors ir nupirkome naujos statybo būstą, kuris buvo dalinai įrengtas tai nesustabdė mūsų noro jį pritaikyti sau ir keisti iš skandinaviško į rafinuotesnį. Kristina puikiai prisiderino prie mūsų noro ir kas svarbiausia biudžeto. Dizainerė puikiai suprato, kad nesame nusiteikę viską griauti iš esmes ir perdarineti, nes būstas buvo šviežiai pastatytas ir praktiškai įrengtas. Juokingiausia, kad visa būsto vizija kilo nuo dovanotos vazos ir ištartos frazės „Dievinam Paryžių“. Kristina pateikė puikias vizualizacijas, kurias rodant draugams galvodavo, kad čia jau tikros nuotraukos. Jos pasiūlymai ir pakeitimai įnešė elegancijos, iš šaltų namų ji sugebėjo juos paversti romantiškais. Ši dizainerė turi puikią susidirbusią komandą, kurie yra tikri savo srities profesionalai. Jei svarstote galimybę patikėti savo namus Kristinai, tai net neabejokite, nes jos rezultatas abejingų nepaliks! Linkėjimai nuo „From Paris with love“.

Gitana

Man pasisekė - Kristina sukūrė ir mūsų namui interjerą.
Pastatėme modernaus stiliaus namą , kurio pusę sienų –langai, įvairūs modernūs išorės sienų dekorai ir
mintis apie vidaus interjerą buvo -modernus. Bet po kelių bandymų Kristina pateikė stulbinantį klasikinį šviesų interjerą. Jį pamačius jau nebesinorėjo kitokio. Tai pasitvirtino 100 procentu. Veidrodinės sienos, freskos, įmontuoti paveikslai , šviesių tonų klasikiniai baldai…. Viskas dera, viskas nuostabu…Nors dar trūksta kai kurių baldų –bet šviesa, jaukumas, elegancija žavi ne tik mus , bet ir visus svečius
Kristina, esu jums dėkinga, kad įkalbėjote, įrodėte ir parodėte… manau, kad klasika- amžina. Ačiū JUMS.

Jurgita ir Mantas

Kristina geras ir nuoširdus žmogus. negailintis savo savaitgaliu ir laisvalaikiu darbui. Ačiū jums už igyvendintą svajone sukurti savo namus tokius kokiu ir norėjome. Jūsų dėka visi sprendimai buvo priimami daug lengviau, greičiau ir be dideliu abejonių. Šiai dienai galiu pasakyti, kad nesigailiu nei vieno priimto sprendimo, man patinka namai tokie kokie jie yra ir tikrai nieko nekeisčiau. Na galbūt tik kai kuriuos dalykus iš technines pusės.

Goda Kromelyte-Matvejeva

Yra nuostabių žmonių, kurie įėjus į gražius namus yra nematomi, tačiau padarę milžinišką darbą, neskaičiuodami darbo valandų, kad tavo namai taptų stilingi ir išskirtinai jaukūs.

Jonas Maciulevicius

Profesionalūs sprendimai. Komunikabilumas. Operatyvumas.

Veronika ir Žilvinas

Kristina turi labai gerą erdvės pojūtį. Tuo mes patys įsitikinome, nes ji pavertė mūsų nugyventą butą į jaukią erdvę, į kurią visada norisi sugrįžti. Be to, jį puikiai nusimano apie techninę interjero dalį, visada randa sprendimą (dažnai ir ne vieną), atrodytų, neišsprendžiamu atveju. Taip pat nemažas palengvinimas buvo ir jos turimi kontaktai (įvairūs meistrai ir kiti specialistai), galėjome rinktis iš kelių pasiūlymų. Bet didžiausias privalumas dirbant su Kristina – jos meilė klasikai ir kokybei, kurią ji perteikia savo interjeruose.
Butas virš knygyno – Laisvės alėjoje

Viktorija

Džiaugiamės visiškai atsitiktinai suradę šią talentingą kūrėją-Kristiną Grybaitę. Galime tvirtinti, jog bendraujant su Kristina susiformavo mūsų tikrasis interjero skonis ir pajautimas. Pradžioje kaip akli kačiukai pasimetę tarp kvadratų ir ovalų baigėme visiškai išgrynintu suvokimu, koks yra mūsų interjeras ir kodėl, po velnių, mums patinka tie raitūzai! Apskritai, nėra nieko geriau už žmones, mylinčius savo veiklą. Tuomet išnyksta ribos tarp sauso spalvų rinkimosi ir malonaus arbatos gėrimo nuoširdaus pokalbio fone. Rezultatu džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų svečiai.

Upė Daiktų

Wow, Kristina, Jūs puiki dizainerė, malonu buvo Jus pažinti

❤

Marius Jokūbauskas

Darbai Super, nuostabus! 
👍

Inga

Gyvenu užsienyje 12 metų. Visada skaitau spaudą. Metus laiko sekiau spauda, ir žiurinėjau interjero dizainerių, lietuvių darbus.
Man, Kristinos Grybaitės interjerai, paliko didžiausią įspūdį. Tiesiog wow! Įspūdingi! Labiausiai patiko interjeras Perlas, apie kuri sužinojau iš spaudos.
Vieną savaitgalį apsilankėme Vilniuje. Vaikščiojome senamiestyje, užupyje. Grįžusi paskambinau NT agentams ir internetu nusipirkau butą. Tuomet paskambinau Kristinai. Paprašiau jos įrengti Mano butuka, kuris buvo toks mažutis, miegamasis be langų. Po metų išvydau vaizdą – Wow! Tikras stebuklas!
Labai kūrybinga, nuostabi meninkė, man nereikejo nei sakyti ko aš noriu, tiesiog atspėjo viską. Visi siųsti Kristinos projektai buvo įspūdingi, kūrybingi, meniški! Labai, labai daug meno! Manau, Kristina labai profesionali dizainerė, atsidavusi savo darbui ir kurybai visapusiškai! Skiriu Kristinai 100 balų, už šį projektą. Labai norėčiau naudotis jos paslaugomis ateityje!
Dabar tiesiog norisi iš užsienio sugrįžti į Užupį ir gerti kavą, Kristinos sukurtame rojuje!

Agnė

Kristinos interjerus stebiu jau seniai, gal 5 metai. Kai planavome pirkti ir isirenginėti būstą sau, bet tai ir liko tik svajonė. Tik sau tyliai mintyse pasakiau: mums dar vistiek teks kada kartu padirbėti. Ir taip nutiko! Kai tik susiradome vestuvių studijai patalpas, antras “pirkinys” buvo Kristina su visomis savo unikaliomis idėjomis. Kai susitikome visos studijoje, nei vienai is mūsų trijų neliko abejonių, kad dirbsime. Rezultatas privertė išsižioti, esame be galo patenkintos savo dabartiniais vestuvinių sukneliu namais. Mums labai ten gera ir jauku. Ačiū Kristina už energetiką, pozityvą, profesionalumą ir 100% pasitikejimą. Nėr smagiau, kai bendradarbiavimas tęsiasi!
Vestuvių mados studija „Diva“ – Kaune

Tomas

Kristina, Jūsu darbas fantastiškai nuostabus! Labai džiaugiuosi patikejas namus Jūsu kūrybai.
Neslėpsiu, bijojau, ilgai dvejojau renkantis Jumis, o gaila, nes laikas ėjo…
Na atėjo, širdis pajuto, neapsiriko! Tikslas pasiektas geriau nei tikėtasi, rezultatas pranoko visus lūkesčius.
Na finalas ir negalėjo būti kitoks, kai kūryba aukšto profesionalumo lygio. Kas svarbiausia esate paprastas, be galo šiltas, nuostabus, draugiškas žmogus!!!
Mokate išgirsti, suprasti, pažinti klientą.
Patarimas ieškantiems interjero projektuotojo: matote, kad dizaineriui svarbus tik dar vienas įspūdingesnis, nematytas interjeras, kuriuo nustebins viešają erdvę, o ne klientas kuriame jis gyvens, atiduokite jam “tą kosmosišką šviestuvą su ne funkcionaliom kėdėm, kol nepritaisė baldo virš galvos!” Ir rinkitės dizainerį širdimi, kaip, kaip kad padariau aš. Džiaugiuosi, kad nuojauta atvedė pas aukšto lygio profesionalą!

Loreta

Miela, Kristina,
Susiradome Jus interneto puslapyje interjeras.lt ir labai džiaugiamės suradę būtent Jus. Džiaugiamės Jūsų šiltu bendravimu, idėjomis, skoningu ir saikingu interjero sukūrimu. Darbas vyko ypač sklandžiai ir greitai. Mums labai patiko Kristinos siūlomas stilius, parinktos įdomios detalės, spalvos. Mums sukurtas jaukus ir šiltas kambarys.
Be to, Kristina yra puikus žmogus ir be abejo savo srities profesionalas. Labai džiaugiamės pasirinkę ją! Kantrybės Kristinai savo profesijoje.

🙂

Irena ir Gediminas

Labai džiaugiamės suradę interjero dizainerę Kristiną, su kuria galime kalbėtis kaip su drauge, be įtampos ir neatrodome kvailai ko nors nežinodami. Dėmesingai išklausė mūsų norus ir svajones apie namus, kuriuos norėjome susikurti. Labai tiksli ir profesionali brėžiniuose, pagal kuriuos lengvai galėjo darbus atlikti statybos meistrai. Turi be galo stiprią intuiciją-jaučia ir subtiliai pataria,nukreipia reikiama linkme.Net keista buvo, kad taip lengvai galėjome įgyvendinti idėjas ir įsirengti namus padedant Profesionalui. Šis žmogus išties buvo mūsų metų atradimas!

Kristina ir Arūnas

Bestatant namą visai netikėtai nusprendėme pabandyti sudėlioti visas mūsų vizijas ir norus pasikvietus dizainerę Kristiną Grybaitę.
Tai žmogus kuris intuityviai jaučia ko nori užsakovas ir kas geriausiai tinka. Ji laikosi užsibrėžto tikslo. Savo namus matėme kitomis spalvomis, bet Kristinos dėka ir jos profesionalumu mūsų namai tapo šviesūs, jaukūs, šilti. Net neįsivaizdavome, kad galėtų būti tokie namai. Tai dizainerė, kuri sugeba tamsias duris paversti baltomis…

🙂Kristina konkreti, nesiblaškanti atliekant savo darbą, atvirai, lengvai ir paprastai bendraujanti.
Ačiu Tau brangioji…

Atsiliepimas

Mums rūpi ne tik sukurti interjero projektą jį įgyvendinti ir atsisveikinti su klientu, bet ir tobulėti, siekti kaip įmanoma geresnio rezultato tiek iš kūrybinės pusės, tiek iš komunikacijos pusės. 

Prie šio tobulėjimo galite prisidėti - palikdami atsiliepimą

Jūratė ir Darius

Miela, Kristina,
Susiradome Jus pagal draugų rekomendacijas. Prieš pirmąjį mūsų susitikimą buvau nusiteikusi karingai, ginant savo namų interjero viziją, spalvinę interjero gamą ir pan., nes žinojome kokių norime ir kaip turi atrodyti mūsų namai.
Susitikimo metu namo sienos dar tik kilo, o Jūs, tik įėjusi į vidų, pasakėte: “Aš jau įsivaizduoju, kokie turi būti šitie namai”. Jau tada supratau, kad sutikau tinkamą žmogų, tikrą savo srities Specialistą.
Džiaugiamės Jūsų šiltu bendravimu, atliktu dideliu darbu, visapusišku pritarimu ir netgi drąsių (kaip Jūs pasakėte), idėjų (voratinkliai vonioje :D) įgyvendinimu; skoningu ir saikingu interjero sukūrimu, išlaikant numatytą spalvinę gamą.
Ačiū Jums už mokėjimą išklausyti ir įsiklausyti, už lankstumą, kurio šios profesijos žmonės labai stokoja. Tikimės ir toliau gražaus bendravimo.

Lina

Labai labai dėkingi esam Kristinai už pagalbą įsikuriant namus. Kristina,jūs tikrai labai gerai išmanote savo darbą, esat nuoširdi, paprasta, išradinga, skoninga, visada prisišaukiama (kad ir kaip būnat užsiėmus visada atrandat laiko įkyriems klientams:)) Pradžioje atrodė, kad jūs reikalinga tik konsultacijai, bet vėliau paaiškėjo, kad be jūsų nesinori priiminėti jokio sprendimo, jūsų nuomonės reikėjo kiekviename žingsnyje. Ačiū, kad kantriai padėjote. Be jokių abejonių, su dideliu malonumu rekomenduojam jus kitiems! Ir jums, Kristina, linkime neišsenkančių idėjų, puikios nuotaikos, kantrybės ir svarbiausia išlikti tokiai…

Daiva ir Rolandas

Kristina, man Žmogus iš didžiosios raidės, paprasta, nuoširdi, dirba neskaičiuodama laiko, vakarų, jai nuolat jautiesi skolingas, nes uz tokį darbą tikrai negaila pinigų, rezultatas nuostabus, namai tokie, kurių pats butum taip nesukuręs, nors atrodė, kad gali. Manau, kad kiekvienas turim daryti tai, ka išmanom geriausiai.

Evaldas ir Edita

Esame labai patenkinti šios dizainerės atliktu darbu, visoje namo statybos eigoje, tai buvo vienas iš lengviausių ir mums geriausiai įtikusių darbų.
Didžiausi komplimentai Kristinai, ji sugebėjo suprasti mūsų pageidavimus, įsiklausyti ir teisingai patarti . Darbas vyko ypač sklandžiai ir greitai. Mums labai patiko Kristinos siūlomas stilius, parinktos įdomios detalės, spalvos, nesudėtingi sprendimai, bet kaip tik reikalingose vietose. Mums sukurti jaukūs ir šilti namai.
Be to, Kristina yra puikus žmogui ir be abejo savo srities profesionalas. Labai džiaugiamės pasirinkę ją!

Diana ir Dainius

„Labai džiaugiamės suradę interjero dizainerę, su kuria galėjom kalbėtis kaip su drauge, be įtampos ir neatrodėm kvailai ko nors nežinodami. Dar iki šiol palaikom ryšius.
Nepiršdavo savo nuomonės, išklausydavo ir visada atrasdavom sprendimą. Visada patardavo ka rinktis net jei ir negalėdavo kartu dalyvauti. Kristina netikėtai atrado mūsu tinkuotojo gebėjimus piešti ir to pasekoje laiptinę papuošė gražūs Niujorko dangoraižiai.
Net keista buvo, kad taip lengvai galėjom įgyvendinti idėjas ir įsirengti namus padedant profesionalui.”o

Inga ir Edvinas

Kuriant namo interjerą, Kristina tapo mūsų ateities kūrimo, svajonių įgyvendinimo ir kasdienybės dalimi. Su giliu liūdesiu galime teigti, kad apmaudu, jog darbai į pabaigą…. Profesionalūs sprendimai, novatoriškas požiūris, lankstumas, kūrybiškumas – tai tik dalis rezultato. O rezultatas – svajonių namai, su pradžioje darbo aptarta vizija: norėjome modernių, vientisumą išlaikančių detalių, akcentų, pabrėžiančių individualumą ir šviesių šiltų namų. Kristinos darbo įvertinimas – tai, kad puikiai jaučiamės visa šeima, draugai čia nori sugrįžti, o svetimi žmonės negaili liaupsių. Ačiū – tai tokia mažytė padėka, bet nuoširdi….

Krepšelis

Krepšelis tuščias.