Rugiagėlių laukas

Nuomojamo buto interjeras Vilniuje.

Interjero dizainerė  – Kristina Grybaitė

Interjero fotografas – www.fotoaibe.lt                    

 2018 m.                                                                                                                                                                                               Interjero nuotraukas galite rasti puslapio apačioje.


Tai nedidelio buto Vilniuje, Žvėryno namuose, interjeras. 

Pasirinkta tema – kaimo, „rustic“. Pastarajam stiliui būdinga viskas, kas susieja mus su gamta, lauku ir jaukia kaimo aplinka. Tai stilius, kuriame vyrauja šviesūs, akies nerėžiantys, natūralūs žemės atspalviai, gamtos tekstūros ir su jais susiję dekoro elementai. Norisi, kad šis interjeras suteiktų šilumos natūralumo, paprastumo. Todėl panaudota nemažai medžio. Apskritai tokios tematikos interjere didžiausias  dėmesys kreipiamas į atskirus baldus bei detales, kurie, pripažinsiu, atrodo be galo jaukiai, žaviai ir bohemiškai.

Kaip įprasta pradėjus nuo zonavimo iš kelių variantų išsirinktas vienas. Patogiausias variantas, tai ir nedidelis pusryčių/pietų stalelis, ir tai, kad buitinė technika visa įmontuota.

Virtuvės ir svetainės erdvė bendra, tačiau išties nedidelė. Todėl svarbu ją tinkamai išnaudoti, kad būtų ne tik patogu, tačiau ir puošnu, gražu. Sienos pasirinktos šviesios, grindys šiltos rudos spalvos.

Svetainėje sofa, be abejo, turi įmontuotą mechanizmą. Svarbiausias kriterijus buvo patogiai joje sėdėti, tad jos atlošas yra gana aukštas. Pasirinktas aukštesnis atlošas išėjau į naudą ir virtuvės zonos atžvilgiu, ją šiek tiek pridengia, todėl nesijaučia tiek buities.

Šalia yra miegamasis, jis išspręstas tame pačiame „rustic“ stiliuje. Su natūralaus medžio balkiais ir gamtos motyvais, bei kitais dekoro elementais dvelkiančiais sentimentais. Taip pat romantiškai nuteikiančiais paukščių siluetais.

Persikėlus į vonios kambario erdvę išlieka visam buto interjerui būdinga tematika, natūralaus medžio balkiai ir spalvų gama. Priimtas sprendimas atsisakyti vonios ir pasilikti tik dušo kabiną. Čia pat įmontuota skalbimo mašina ir praustuvas. Apšvietimas įleistas į lubas.

„Juokas – tai saulė, jis išveja žiemą iš žmogaus gymio.“ – yra pasakęs prancūzų poetas Viktoras Hugo. Šventai tikiu, kad šių namų šeimininkai čia išgyvens aibę nuostabių akimirkų, o vakarais skambės šiltas juokas. Tai ramus ir elegantiškas interjeras, kuriame puikiausiai gali gyventi jauna šeima.

Krepšelis